Velvet Rose

Velvet Rose

miejsce
w rankingu

--

Velvet Rose
4.33
opinii: 3
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na mocne i zdrowe paznokcie

Domowe sposoby na mocne i zdrowe paznokcie

Czytaj artykuł
Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Sabina 2016-02-24 15:29

  po prostu ulubiona

 • Aniie 2015-04-19 14:41

  Jak dla mnie to wszystkie pomadki działają dobrze i dzięki temu nie przepłacam za nie. Szkoda mi na to kasy. Ta działa i jest dobra ale bez szaleństw aby aż tyle za nią płacić!

 • Iga 2015-04-11 00:55

  Dobra pomadka, nie mam do niej zastrzeżeń. Jest tania, dobrze pachnie i nawilża usta.

 • Zapoznaj się z ulotką Velvet Rose

  Producent:

  NIVEA LIP CARE

  Thumb nivea lip care

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Velvet Rose został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: pomadka do ust, kosmetyki. Wytwórcą produktu Velvet Rose jest Nivea Lip Care, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Velvet Rose, Pielęgnacja Owocowa, Star Fruits, Milk & Honey, Med Repair. Ulotka preparatu Velvet Rose jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Velvet Rose oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Velvet Rose można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Velvet Rose. Specyfik Velvet Rose został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-04-03 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Velvet Rose to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza platforma współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Velvet Rose. Jeżeli dodasz informację na temat produktu Velvet Rose to z pewnością pomożesz wielu osobom.