Velvet Rose

Velvet Rose

miejsce
w rankingu

--

Velvet Rose
4.33
opinii: 3
Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

Czytaj artykuł
Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Sabina 2016-02-24 15:29

  po prostu ulubiona

 • Aniie 2015-04-19 14:41

  Jak dla mnie to wszystkie pomadki działają dobrze i dzięki temu nie przepłacam za nie. Szkoda mi na to kasy. Ta działa i jest dobra ale bez szaleństw aby aż tyle za nią płacić!

 • Iga 2015-04-11 00:55

  Dobra pomadka, nie mam do niej zastrzeżeń. Jest tania, dobrze pachnie i nawilża usta.

 • Zapoznaj się z ulotką Velvet Rose

  Producent:

  NIVEA LIP CARE

  Thumb nivea lip care

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Velvet Rose został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: pomadka do ust, kosmetyki. Wytwórcą produktu Velvet Rose jest Nivea Lip Care, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Velvet Rose, Pielęgnacja Owocowa, Star Fruits, Milk & Honey, Med Repair. Ulotka preparatu Velvet Rose jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Velvet Rose oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Velvet Rose można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Velvet Rose. Specyfik Velvet Rose został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-04-03 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Velvet Rose to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza platforma współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Velvet Rose. Jeżeli dodasz informację na temat produktu Velvet Rose to z pewnością pomożesz wielu osobom.