Ufftan Protect - Płyn Zapachowy Na Skórę

Ufftan Protect - Płyn Zapachowy Na Skórę

miejsce
w rankingu

--

Ufftan Protect - Płyn Zapachowy Na Skórę
4.33
opinii: 3
Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Czytaj artykuł
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł
Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Dorota 2017-05-11 16:01

  Faktycznie działa, nie wiem jak u was ale u mnie komary już szaleją! I ten płyn pomaga spokojnie spać w nocy :D

 • Patka 2016-04-15 13:06

  super produkt!super cena!

 • Opinia użytkownika 2016-04-07 13:34

  bardzo dobry środek, który świetnie chroni przed ukąszeniami komarów.

 • Zapoznaj się z ulotką Ufftan Protect - Płyn Zapachowy Na Skórę

  Producent:

  NORD FARM

  Thumb nordfarm

  Opis:

  Ufftan Protect to płyn zapachowy do stosowania na skórę. Kombinacja naturalnych olejków eterycznych oraz D-panthenolu preparat skutecznie chroni, doskonale nawilża, odżywia oraz odświeża skórę. Płyn wskazany do odstraszania insektów takich jak komary, meszki oraz kleszcze. Preparat może być stosowany u dzieci od 3 roku życia.

  Skład:

  Skład Ufftan Protect to: panthenol, olejki eteryczne oraz substancje pomocnicze. Nie zawiera barwników oraz alkoholu.

  Dawkowanie:

  Sposób użycia Ufftan Protect - Płyn Zapachowy Na Skórę: należy spryskać płynem skórę z odległości 10cm, a następnie rozsmarować. Przed użyciem wstrząsnąć. 

  Przeciwwskazania:

  Nie stosować na rany lub podrażnioną skórę.Preparat może być stosowany u dzieci od 3 roku życia.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - odstraszający owady

  Preparat Ufftan Protect - Płyn Zapachowy Na Skórę został dodany do kategorii Inne wraz z tagami: przeciw owadom, odstraszający owady. Wytwórcą specyfiku Ufftan Protect - Płyn Zapachowy Na Skórę jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka produktu Ufftan Protect - Płyn Zapachowy Na Skórę jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Ufftan Protect - Płyn Zapachowy Na Skórę oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Ufftan Protect - Płyn Zapachowy Na Skórę można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Ufftan Protect - Płyn Zapachowy Na Skórę. Specyfik Ufftan Protect - Płyn Zapachowy Na Skórę został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-09-02 14:23. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Ufftan Protect - Płyn Zapachowy Na Skórę to prosimy o dodanie swojej recenzji. Portal Supple.PL współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Ufftan Protect - Płyn Zapachowy Na Skórę. Jeżeli dołączysz recenzję na temat produktu Ufftan Protect - Płyn Zapachowy Na Skórę to z pewnością pomożesz wielu ludziom.