Mosquiterum

Mosquiterum

miejsce
w rankingu

--

Mosquiterum
0.0
opinii: 0
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł
Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Czytaj artykuł
Tradycyjna kuchnia w wersji slow

Tradycyjna kuchnia w wersji slow

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Mosquiterum

Producent:

Opis:

Mosquiterum to spray ochronny przeciwko owadom. Preparat przeznaczony jest do stosowania w okresie letnim. Spray ma zapach cytrynowy, który skutecznie odstrasza wszelkie owady. W składzie spray'u znajdują się naturalne składniki, które wspierają funkcje ochronne skóry.

Skład:

W składzie spray'u Mosquiterum znajdują się następujące substancje: Butane, Propane, Isobutane, Cydopentasiloxane, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Cymbopogon Gtratus Leaf Oil, Cymbopogon Winterianus Herb Oil, Parfum, Geraniol, Citral, Limonene, Citronellol, Linalool, Nepeta Cataria Oil, Farnesol.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego. Preparat należy rozpylić na powierzchnię skóry. Stosować co 2-3 godziny.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie jest przeznaczony do aplikacji na uszkodzoną skórę, twarz oraz dłonie dzieci.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Spray ochronny

Mosquiterum

0.00 opinii:
Mosquiterum to spray ochronny przeciwko owadom. Preparat przeznaczony jest do stosowania w...
czytaj dalej »

Mosquiterum to spray ochronny przeciwko owadom. Preparat przeznaczony jest do stosowania w... czytaj dalej »

Preparat Mosquiterum został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: odstraszający owady, Spray ochronny. Producentem specyfiku Mosquiterum jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Mosquiterum jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Mosquiterum oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Mosquiterum dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Mosquiterum. Preparat Mosquiterum został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-09-01 17:43. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Mosquiterum to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Platforma uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Mosquiterum. Jeżeli dodasz notkę na temat specyfiku Mosquiterum to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.