Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł
Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Czytaj artykuł
10 powodów, dla których warto zrezygnować z popełnienia samobójstwa

10 powodów, dla których warto zrezygnować z popełnienia samobójstwa

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Mosquiterum to spray ochronny przeciwko owadom. Preparat przeznaczony jest do stosowania w okresie letnim. Spray ma zapach cytrynowy, który skutecznie odstrasza wszelkie owady. W składzie spray'u znajdują się naturalne składniki, które wspierają funkcje ochronne skóry.

Skład:

W składzie spray'u Mosquiterum znajdują się następujące substancje: Butane, Propane, Isobutane, Cydopentasiloxane, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Cymbopogon Gtratus Leaf Oil, Cymbopogon Winterianus Herb Oil, Parfum, Geraniol, Citral, Limonene, Citronellol, Linalool, Nepeta Cataria Oil, Farnesol.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego. Preparat należy rozpylić na powierzchnię skóry. Stosować co 2-3 godziny.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie jest przeznaczony do aplikacji na uszkodzoną skórę, twarz oraz dłonie dzieci.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Mosquiterum

0.00 opinii:
Mosquiterum to spray ochronny przeciwko owadom. Preparat przeznaczony jest do stosowania w...
czytaj dalej »

Mosquiterum to spray ochronny przeciwko owadom. Preparat przeznaczony jest do stosowania w... czytaj dalej »

Specyfik Mosquiterum został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: odstraszający owady, Spray ochronny. Wytwórcą preparatu Mosquiterum jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Mosquiterum jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Mosquiterum oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego obrazki. Preparat Mosquiterum można kupić bez recepty.