Farmona Bang Bang - Spray Odstraszający Komary

Farmona Bang Bang - Spray Odstraszający Komary

miejsce
w rankingu

--

Farmona Bang Bang - Spray Odstraszający Komary
5.0
opinii: 2
Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Czytaj artykuł
Niezawodne sposoby na uspokojenie i pozbycie się stresu.

Niezawodne sposoby na uspokojenie i pozbycie się stresu.

Czytaj artykuł
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Dorota 2017-05-17 09:13

  Zawsze się u nas sprawdza w okresie letnim, szczególnie kiedy przesiadujemy nad jeziorem lub nad morzem.

 • Ewa 2017-03-14 11:02

  Za rozsądną cenę bardzo dobry produkt.

 • Zapoznaj się z ulotką Farmona Bang Bang - Spray Odstraszający Komary

  Producent:

  FARMONA

  Thumb farmona

  Opis:

  Farmona Bang Bang - Spray Odstraszający Komary skutecznie odstrasza komary, meszki i osy chroniąc przed ich ugryzieniami.

  Dawkowanie:

  Farmona Bang Bang - Spray Odstraszający Komary spryskać ciało w miejscach narażonych na ugryzienia owadów. 

  Przeciwwskazania:

  Farmona Bang Bang - Spray Odstraszający Komary trzymać w miejscu niedostępnycm dla dzieci. Nie używać w zamkniętym pomieszczeniu. Nie używać na twarz.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - odstraszający owady

  Produkt Farmona Bang Bang - Spray Odstraszający Komary został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: przeciw owadom, odstraszający owady. Producentem preparatu Farmona Bang Bang - Spray Odstraszający Komary jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka produktu Farmona Bang Bang - Spray Odstraszający Komary jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Farmona Bang Bang - Spray Odstraszający Komary oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Farmona Bang Bang - Spray Odstraszający Komary dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Farmona Bang Bang - Spray Odstraszający Komary. Produkt Farmona Bang Bang - Spray Odstraszający Komary został dodany do bazy danych w dniu 2015-09-02 15:14. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Farmona Bang Bang - Spray Odstraszający Komary to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Farmona Bang Bang - Spray Odstraszający Komary. Jeżeli zamieścisz opinię na temat preparatu Farmona Bang Bang - Spray Odstraszający Komary to z pewnością pomożesz wielu osobom.