Reklama baner
Maść tranowa

Maść tranowa

miejsce
w rankingu

--

Maść tranowa
4.5
opinii: 2

Kup w sklepie

Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Czytaj artykuł
Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł
Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Agnieszka 2016-03-23 11:04

  Bardzo skuteczny i śmiesznie tani:)

 • Opinia użytkownika 2015-09-14 23:30

  Szybko łagodzi otarcia i zdarcia skóry. Chyba też przyśpiesza gojenie, ale to ciężko stwierdzić. Wydaje mi się, że rana mi się szybciej zagoiła niż normalnie, ale nie zdzieram sobie tak często kolan żeby być ekspertem w tej sprawie.

 • Zapoznaj się z ulotką Maść tranowa

  Producent:

  AFLOFARM

  Thumb aflofarm

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Maść tranowa został dodany do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, Maść tranowa. Producentem specyfiku Maść tranowa jest Aflofarm, który również jest twórcą takich preparatów jak Altra, Duozinal, Iladian Pregna, Iladian Żel do higieny intymnej 40+, Positivum. Ulotka preparatu Maść tranowa jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Maść tranowa oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Maść tranowa można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Maść tranowa. Produkt Maść tranowa został zapisany do bazy danych w dniu 2015-09-06 22:37. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Maść tranowa to prosimy o dodanie swojej recenzji. Portal Supple.PL tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat stosowania Maść tranowa. Jeżeli dodasz recenzję na temat produktu Maść tranowa to z pewnością pomożesz wielu osobom.