Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek

Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek

miejsce
w rankingu

--

Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek
4.0
opinii: 1
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł
Sposoby na przykry zapach stóp

Sposoby na przykry zapach stóp

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Weronika 2016-04-07 15:40

  Polecam!Produkt skuteczny, nie tani, ale wart swojej ceny.

 • Zapoznaj się z ulotką Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek

  Producent:

  Opis:

  Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek i Brodawek to wyrób medyczny przeznaczony dla dzieci powyżej 4. roku życia. Spray zamraża kurzajki i brodawki, co daje gwarancję łatwego i bezpiecznego usuwania niechcianych brodawek i kurzajek.

  Skład:

  W składzie spray'u znajdują się następujące substancje: dimethyl ether, propane, isobutane, hydrocarbon.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Usuwanie Kurzajek I Brodawek

  Preparat Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: Higiena, zdrowie, Usuwanie Kurzajek I Brodawek. Producentem preparatu Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka produktu Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek. Specyfik Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-29 11:20. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek to prosimy o napisanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek. Jeżeli utworzysz opinię na temat produktu Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.