Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek

Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek

miejsce
w rankingu

Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek
4.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Weronika 2016-04-07 15:40

  Polecam!Produkt skuteczny, nie tani, ale wart swojej ceny.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek i Brodawek to wyrób medyczny przeznaczony dla dzieci powyżej 4. roku życia. Spray zamraża kurzajki i brodawki, co daje gwarancję łatwego i bezpiecznego usuwania niechcianych brodawek i kurzajek.

  Skład:

  W składzie spray'u znajdują się następujące substancje: dimethyl ether, propane, isobutane, hydrocarbon.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek

  4.01 opinii:
  Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek i Brodawek to wyrób medyczny przeznaczony dla dzieci...
  czytaj dalej »

  Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek i Brodawek to wyrób medyczny przeznaczony dla dzieci... czytaj dalej »

  Produkt Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek został zapisany do kategorii Higiena wraz z tagami: Higiena, zdrowie, Usuwanie Kurzajek I Brodawek. Wytwórcą preparatu Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka produktu Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Scholl - Spray Do Usuwania Kurzajek I Brodawek dostępny jest bez recepty.