Wartner Krioterapia

Wartner Krioterapia

miejsce
w rankingu

Wartner Krioterapia
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Wartner Krioterapia to aerozol do usuwania brodawek. Preparat przeznaczony jest do leczenia popularnych kurzajek. Wartner Krioterapia już w czasie pierwszego użycia zamraża kurzajkę aż do korzenia i powoduje, że odpada ona po 10-14 dni. Wartner Krioterapia zabija wirusa odpowiedzialnego za powstawanie kurzajek.

Skład:

W składzie aerozolu Wartner Krioterapia znajdują się następujące substancje: eter dimetyku, propan.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Wartner Krioterapia

0.00 opinii:
Wartner Krioterapia to aerozol do usuwania brodawek. Preparat przeznaczony jest do leczenia...
czytaj dalej »

Wartner Krioterapia to aerozol do usuwania brodawek. Preparat przeznaczony jest do leczenia... czytaj dalej »

Produkt Wartner Krioterapia został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: mrożenie brodawek, usuwanie brodawek. Wytwórcą specyfiku Wartner Krioterapia jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka produktu Wartner Krioterapia jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Wartner Krioterapia oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Wartner Krioterapia dostępny jest bez recepty.