Solphadermol

Solphadermol

miejsce
w rankingu

--

Solphadermol
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Zimowa ochrona

Zimowa ochrona

Czytaj artykuł
Jak leczyć atopowe zapalenie skóry w naturalny sposób?

Jak leczyć atopowe zapalenie skóry w naturalny sposób?

Czytaj artykuł
Atopowe zapalenie skóry – jak pielęgnować bardzo suchą i wrażliwą skórę?

Atopowe zapalenie skóry – jak pielęgnować bardzo suchą i wrażliwą skórę?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Solphadermol

Producent:

SOLPHARM

Thumb solpharm

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Preparat do usuwania brodawek

Preparat Solphadermol został przyporządkowany do kategorii Dermokosmetyki wraz z tagami: brodawki. Producentem specyfiku Solphadermol jest Solpharm, który również jest twórcą takich preparatów jak Hedrin Raz, Solphadermol. Ulotka preparatu Solphadermol jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Solphadermol oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Solphadermol można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Solphadermol. Produkt Solphadermol został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2016-04-15 14:58. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Solphadermol to prosimy o dodanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat używania Solphadermol. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat produktu Solphadermol to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.