Rivanolum

Rivanolum

miejsce
w rankingu

--

Rivanolum
5.0
opinii: 2
Nowa obudowa w iPhone 8

Nowa obudowa w iPhone 8

Czytaj artykuł
Niezawodne sposoby na uspokojenie i pozbycie się stresu.

Niezawodne sposoby na uspokojenie i pozbycie się stresu.

Czytaj artykuł
Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-15 13:36

  ok

 • L 2015-09-13 21:09

  Polecam na wszystkiego rodzaju oparzenia i obtarcia.

 • Zapoznaj się z ulotką Rivanolum

  Producent:

  Opis:

  Rivanolum to preparat dostępy w postaci tabletek. Wskazaniem do stosowania preparatu: są ropne zakażenia skóry, zakażone rany, stany zapalne w obrębie wewnętrznych narządów moczowo-płciowych, oparzenia oraz zakażenia jamy ustnej. Preparat eliminuje ból oraz zaczerwienienie. Niweluje uczucie pieczenia i zmniejsza obrzęk.

  Skład:

  W składzie tabletek Rivanolum znajdują się następujące substancje: mleczanu etakrydyny, glukoza, kwas borowy.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Jedną tabletkę zaleca się rozpuścić w 100 ml przegotowanej wody. Tak sporządzonym roztworem zaleca się przemywać skórę kilka razy dziennie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparatu nie należy stosować u dzieci poniżej 3. roku życia.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - zakażenie rany

  Specyfik Rivanolum został dodany do kategorii Inne wraz z tagami: gojenie się rany, dezynfekcja, oparzenia, zdrowie, zakażenie rany. Producentem specyfiku Rivanolum jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Rivanolum jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Rivanolum oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Rivanolum dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Rivanolum . Preparat Rivanolum został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-09-08 19:29. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Rivanolum to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma Supple.pl tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Rivanolum . Jeżeli utworzysz recenzję na temat specyfiku Rivanolum to z pewnością pomożesz wielu osobom.