Reumogel
Jakie właściwości posiada miód kwiatowy?

Jakie właściwości posiada miód kwiatowy?

Czytaj artykuł
Właściwości zdrowotne pieczarek

Właściwości zdrowotne pieczarek

Czytaj artykuł
Witaminy na pogodę i na niepogodę - świeże i zdrowe soki

Witaminy na pogodę i na niepogodę - świeże i zdrowe soki

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Reumogel

Producent:

Opis:

Reumogel to preparat dostępny w postaci żelu. Preparat rekomendowany jest dla osób, które borykają się z dolegliwościami bólowymi oraz stanem zapalnym. W składzie żelu znajduje się niezwykle cenny wyciąg borowinowy oraz kwas hialuronowy i cenne sole mineralne. Wskazaniem do stosowania żelu Reumogel są następujące sytuacje: choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa, choroba zwyrodnieniowa stawów.

Skład:

W składzie żelu Reumogel znajdują się następujące substancje: wodnego wyciąg borowinowy, metyloceluloza, etanol 70%; etyl parahydroksybenzoesanu, mentol, woda dest.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość żelu wsmarować w bolące stawy i mięśnie. Stosować 2-3 razy dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeciwreumatyczny

Preparat Reumogel został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: ból kręgosłupa, ból mięśni, ból stawów, reumatyzm, środek przeciwzapalny, środek przeciwbólowy, przeciwreumatyczny. Wytwórcą produktu Reumogel jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka specyfiku Reumogel jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Reumogel oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Reumogel dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Reumogel. Specyfik Reumogel został dołączony do bazy danych w dniu 2015-08-22 22:25. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Reumogel to prosimy o dodanie swojej recenzji. Nasza strona tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat stosowania Reumogel. Jeżeli dodasz informację na temat preparatu Reumogel to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.