Regulobon

Regulobon

miejsce
w rankingu

--

Regulobon
0.0
opinii: 0
Jak ograniczyć spożywanie cukru.

Jak ograniczyć spożywanie cukru.

Czytaj artykuł
Odpowiedz na 7 pytań zanim zaczniesz się odchudzać!

Odpowiedz na 7 pytań zanim zaczniesz się odchudzać!

Czytaj artykuł
Czym jest motywacja i jak znaleźć ją w sobie?

Czym jest motywacja i jak znaleźć ją w sobie?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Regulobon

Producent:

BONIMED

Thumb bonimed

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - reguluje pracę jelit

Colon C

4.02 opinii:
Colon C to suplement diety w formie proszku.Suplement ten korzystnie wpływa na pracę...
czytaj dalej »

Colon C to suplement diety w formie proszku.Suplement ten korzystnie wpływa na pracę... czytaj dalej »

4.02 opinii:

Specyfik Regulobon został zapisany do kategorii Odchudzanie wraz z tagami: zaparcia, odchudzanie, jelita. Wytwórcą produktu Regulobon jest Bonimed, który również jest producentem takich preparatów jak Activbon, Chitobon, Adipobon mono, Alerbon, Regulobon. Ulotka specyfiku Regulobon jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Regulobon oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Regulobon można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Regulobon. Specyfik Regulobon został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2016-06-16 13:36. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Regulobon to prosimy o dodanie swojej opinii. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Regulobon. Jeżeli zamieścisz notkę na temat preparatu Regulobon to z pewnością pomożesz wielu ludziom.