Quixx test ciążowy

Quixx test ciążowy

miejsce
w rankingu

--

Quixx test ciążowy
0.0
opinii: 0
Czym jest zaburzenie erekcji?

Czym jest zaburzenie erekcji?

Czytaj artykuł
Kwiaty w Twojej codziennej... diecie!

Kwiaty w Twojej codziennej... diecie!

Czytaj artykuł
Czy warto wybierać żywność ekologiczną?

Czy warto wybierać żywność ekologiczną?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Quixx test ciążowy

Producent:

Opis:

Quixx to test ciążowy. Produkt ten pozwoli Ci sprawdzić, czy zaszłaś w upragnioną ciążę! Jeśli ciąża przebiega w prawidłowy sposób, już po 7 dniach od zapłodnienia można wykryć obecność HCG w moczu. HCG to nic innego, jak hormon glikoproteinowy, któryzostaje wydzielany przez łożysko. Należy jednak zaznaczyć, że istnieją pewne okoliczności, które wpływają na wynik testu. Testu nie należy wykonywać bezpośrednio po spożyciu alkoholu. W takiej sytuacji wynik testu najprawdopodobniej będzie nierzeczywisty.

Przeciwwskazania:

Nie należy wykonywać testu ciążowego bezpośrednio po spożyciu alkoholu. Wynik testu może być dodatki, jeśli kobieta jest w okresie menopauzy, choruje na raka macicy - wówczas poziom hormonu HCG jest wysoki.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - test ciązowy

Specyfik Quixx został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: test ciążowy. Producentem produktu Quixx jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka preparatu Quixx jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Quixx oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Quixx można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Quixx. Produkt Quixx został dodany do bazy danych w dniu 2015-08-13 11:37. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Quixx to prosimy o dodanie swojej recenzji. Nasza platforma współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Quixx. Jeżeli napiszesz notkę na temat preparatu Quixx to z pewnością pomożesz wielu ludziom.