Płyn + Zasypka Butosept

Płyn + Zasypka Butosept

miejsce
w rankingu

--

Płyn + Zasypka Butosept
0.0
opinii: 0
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Płyn + Zasypka Butosept

Producent:

Opis:

Butosept to lek przeciwgrzybiczy dostępny w formie płynu i zasypki. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla pacjentów, którzy chcą w końcu pożegnać się z nawracającą grzybicą stóp i paznokci. Leczenie będzie skuteczne tylko wtedy, gdy obuwie pacjenta zostanie dokładnie zdezynfekowane. Wygodny w aplikacji płyn wykazuje działanie dezynfekujące. Zasypka wydłuża czas działania płynu do absolutnego maksimum.

Skład:

W składzie zasypki Butosept znajdują się następujące substancje: talk, zinc oxide, zinc undecylate, undecylenic acid, peppermint oil.

W składzie płynu Butosept znajdują się następujące substancje: chlorek N,N-didecylo-N, N-dimetyloamoniowy 1%, alkohol izopropylowy 56%.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Buty przeznaczone do dezynfekcji należy dokładnie oczyścić z ewentualnych zabrudzeń. Płyn Butosept należy aplikować tak, by został on rozprowadzony po całej powierzchni buta. Następnie zaleca się odstawić obuwie do wyschnięcia. Po wyschnięciu stosować zasypkę Butosept przed każdym założeniem obuwia.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwgrzybiczy

Produkt Płyn + Zasypka Butosept został dołączony do kategorii Higiena wraz z tagami: Higiena, zdrowie, lek przeciwgrzybiczy. Producentem produktu Płyn + Zasypka Butosept jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu Płyn + Zasypka Butosept jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Płyn + Zasypka Butosept oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Płyn + Zasypka Butosept można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Płyn + Zasypka Butosept. Produkt Płyn + Zasypka Butosept został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-08-28 11:58. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Płyn + Zasypka Butosept to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza platforma tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Płyn + Zasypka Butosept. Jeżeli dołączysz informację na temat preparatu Płyn + Zasypka Butosept to z pewnością pomożesz wielu osobom.