Undofen Max Spray

Undofen Max Spray

miejsce
w rankingu

--

Undofen Max Spray
0.0
opinii: 0
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Undofen Max Spray

Producent:

Opis:

Undofen Max Spray to preparat dostępny w postaci aerozolu. Preparat wykazuje działanie przeciwgrzybicze. Wskazaniem do stosowania aerozolu Undofen Max Spray jest: grzybica stóp, grzybica skóry gładkiej i grzybica fałdów skórnych. Undofen Max Spray jest przeznaczony do stosowania na skórę!

Skład:

W składzie aerozolu Undofen Max Spray znajdują się następujące substancje: terbinafiny chlorowodorek, makrogolu eter cetostearylowy, glikol propylenowy, etanol 96%, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Grzybica stop

Specyfik Undofen Max Spray został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: Grzybica pachwin, grzybica, Higiena, spray, Grzybica stop. Wytwórcą preparatu Undofen Max Spray jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu Undofen Max Spray jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Undofen Max Spray oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Undofen Max Spray można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Undofen Max Spray. Specyfik Undofen Max Spray został dodany do bazy danych w dniu 2015-08-28 10:20. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Undofen Max Spray to prosimy o dołączenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Undofen Max Spray. Jeżeli zamieścisz opinię na temat specyfiku Undofen Max Spray to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.