Perfecta Cera Naczynkowa

Perfecta Cera Naczynkowa

miejsce
w rankingu

--

Perfecta Cera Naczynkowa
3.33
opinii: 3
Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Czytaj artykuł
Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł
Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Fiora2 2015-08-06 14:47

  Dobrze, że kosztował 16zł bo drugi raz go już nie kupię!! Miał obkurczyć naczynka, a w ogóle tego nie uczynił. Można go stosować tylko jako krem nawilżający a nie do cery z naczynkami.

 • Mysia 2015-08-06 14:46

  Krem idealnie nawilża, do tego jest lekki ale za to nie radzi sobie z jego głównym zadaniem, czyli czerwonymi naczynkami. Jak miałam je na twarzy, to tak nadal je mam.

 • Tamara 2015-08-06 14:44

  Krem rzeczywiście zmniejsza widoczność naczynek, u mnie powstały ostatnim czasem dość oporne naczynka na paliczkach. Udało się w tani sposób z nimi poradzić, więc polecam

 • Zapoznaj się z ulotką Perfecta Cera Naczynkowa

  Producent:

  DAX COSMETICS

  Thumb dax

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - kosmetyki

  Preparat Perfecta Cera Naczynkowa został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: kosmetyki. Wytwórcą specyfiku Perfecta Cera Naczynkowa jest Dax Cosmetics, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Dax Cosmetics Perfecta Cera wrażliwa, Dax Men, Dax Cosmetics Fitolift, Dax Cosmetics Aqua Magnes 30+ , Dax Cosmetics Aqua Magnes 40+. Ulotka specyfiku Perfecta Cera Naczynkowa jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Perfecta Cera Naczynkowa oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Perfecta Cera Naczynkowa można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Perfecta Cera Naczynkowa. Produkt Perfecta Cera Naczynkowa został dodany do naszej bazy w dniu 2015-05-21 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Perfecta Cera Naczynkowa to prosimy o napisanie swojej opinii. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Perfecta Cera Naczynkowa. Jeżeli utworzysz informację na temat specyfiku Perfecta Cera Naczynkowa to z pewnością pomożesz wielu osobom.