Patentex Oval N

Patentex Oval N

miejsce
w rankingu

--

Patentex Oval N
0.0
opinii: 0
Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Czytaj artykuł
Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł
Czego przyczyną może być bezsenność?

Czego przyczyną może być bezsenność?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Patentex Oval N

Producent:

Opis:

Patentex Oval N to antykoncepcja miejscowa dla kobiet w postaci globulek dopochwowych. W składzie globulek znajduje się środek plemnikobójczy - nonoksynol. Globulki Patentex Oval N rozpuszczają się pod wpływem ciepłoty ciała, a następnie zmieniają się w piankę. Należy jednak zaznaczyć, że w przypadku niewłaściwego stosowania globulek, istnieje ryzyko zajścia w ciążę.

Skład:

W składzie globulek Patentex Oval N znajdują się następujące substancje; nonoksynol 9.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Globulkę należy umieścić w pochwie na około 10 minut przed stosunkiem - globulkę zaleca się umieścić na głębokość palca. Jeśli w ciągu godziny stosunek płciowy nie zakończył się, zaleca się zastosować jeszcze jedną globulkę.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - substancja plemnikobójcza

Patentex Oval N

0.00 opinii:
Patentex Oval N to antykoncepcja miejscowa dla kobiet w postaci globulek dopochwowych. W składzie...
czytaj dalej »

Patentex Oval N to antykoncepcja miejscowa dla kobiet w postaci globulek dopochwowych. W składzie... czytaj dalej »

Specyfik Patentex Oval N został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: Antykoncepcja, dopochwowe, ochrona przed plemnikami, substancja plemnikobójcza. Producentem specyfiku Patentex Oval N jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka preparatu Patentex Oval N jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Patentex Oval N oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Patentex Oval N można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Patentex Oval N. Preparat Patentex Oval N został dodany do naszej bazy w dniu 2015-09-25 13:46. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Patentex Oval N to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat używania Patentex Oval N. Jeżeli utworzysz opinię na temat preparatu Patentex Oval N to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.