Oczyszczający Peeling Do Twarzy

Oczyszczający Peeling Do Twarzy

miejsce
w rankingu

--

Oczyszczający Peeling Do Twarzy
5.0
opinii: 2
Przyczyny łysienia – dlaczego włosy nagle wypadają?

Przyczyny łysienia – dlaczego włosy nagle wypadają?

Czytaj artykuł
Migdały w kuchni i kosmetyce

Migdały w kuchni i kosmetyce

Czytaj artykuł
Cienie pod oczami - przyczyny, choroby, których mogą być oznaką

Cienie pod oczami - przyczyny, choroby, których mogą być oznaką

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Izabell 2017-05-11 15:27

  Najlepszy peeling jaki uzywałam. Nie mam po nim czerwonej skóry!

 • Joanna 2015-10-27 10:18

  Polecam ten peeling

 • Zapoznaj się z ulotką Oczyszczający Peeling Do Twarzy

  Producent:

  SYLVECO

  Thumb sylveco logo

  Opis:

  Miód spadziowy ze względu na swój bogaty skład, wykorzystywany jest w leczeniu przeziębienia, a nawet zapalenia płuc. Migdały mogą stanowić alternatywę dla niezdrowych przekąsek. Warto zadbać o to, by nasza codzienna dieta była jak najbardziej zbilansowana. Słonecznik łuskany i sok z mango, to inwestycja w zdrowie!

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - kosmetyki

  Produkt Oczyszczający Peeling Do Twarzy został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zdrowe odżywianie, sklep ze zdrową żywnością, żele, kosmetyki. Wytwórcą preparatu Oczyszczający Peeling Do Twarzy jest ViVio, który również jest twórcą takich produktów jak Herbata Zmęczona Basia, Żeń-Szeń Syberyjski, LA POTENTE Yerba Mate Afrodyzjak Z Catuabą, Mate Green FUERTE, Yerba Mate Green Despalada. Ulotka produktu Oczyszczający Peeling Do Twarzy jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Oczyszczający Peeling Do Twarzy oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Oczyszczający Peeling Do Twarzy dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Oczyszczający Peeling Do Twarzy. Produkt Oczyszczający Peeling Do Twarzy został zapisany do bazy danych w dniu 2015-08-12 15:13. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Oczyszczający Peeling Do Twarzy to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza strona tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Oczyszczający Peeling Do Twarzy. Jeżeli dołączysz informację na temat produktu Oczyszczający Peeling Do Twarzy to z pewnością pomożesz wielu ludziom.