Lip Care

Lip Care

miejsce
w rankingu

3

Lip Care
4.17
opinii: 6
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Mika 2015-05-30 22:31

  Nigdy tego już nie zmienie. To pozwala mi poczuc się o wiele lepiej i nie mieć już popękanych ust tak jak wcześniej! No tak ma być i cieszę się, że mogłam tak to rozwiązać!

 • Nika 2015-05-30 22:30

  Od początku wiedziałam, że to jest najlepszy środek na usta. Daje bardzo duże możliwości do poprawy swoich ust. To jest świetne i polecam dla każdego to! Daje 5/5!

 • Monia W. 2015-05-30 22:28

  Wazelina do ust pomaga jednak bardzo szybko schodzi i to jest jej minus niestety. Smak ma również bardzo dobry i to mnie motywuje bardzo do częstego smarowania. Lip Care to dobry środek :)

 • Trzy metody jak uniknąć efektu jojo

  Trzy metody jak uniknąć efektu jojo

  Czytaj artykuł
  Domowe sposoby na ból głowy

  Domowe sposoby na ból głowy

  Czytaj artykuł
  Dlaczego warto pić zielona kawę

  Dlaczego warto pić zielona kawę

  Czytaj artykuł
 • Caris 2015-05-30 22:27

  Ajć!! Miałam dać 5!

 • Caris 2015-05-30 22:27

  Stosuje to od kilku miesięcy i to jest dla mnie rewelacyjne. Nie można tego niczym innym zastąpić - macie racje! To jest najlepsza wazelina do ust!

 • Hela 2015-04-18 21:04

  Niezastąpiona ochrona ust nawet na silny wiatr czy mróz. A do tego pięknie pachnie!

 • Zapoznaj się z ulotką Lip Care

  Producent:

  FLOSLEK

  Thumb floslek

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty -

  Lips

  4.52 opinii:
  Lips to kosmetyk w postaci maści na zajady. Maść przeznaczona jesy w szczególności dla...
  czytaj dalej »

  Lips to kosmetyk w postaci maści na zajady. Maść przeznaczona jesy w szczególności dla... czytaj dalej »

  4.52 opinii:

  Preparat Lip Care został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: pękające usta, wazelina, wazelina do ust, wazelina kosmetyczna, usta, Pielęgnacja twarzy. Wytwórcą specyfiku Lip Care jest Floslek, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Lip Care, Floslek dr Stopa Sól Cynamonowa Do Kąpieli i Stóp . Ulotka preparatu Lip Care jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Lip Care oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Lip Care można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Lip Care. Preparat Lip Care został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-15 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Lip Care to prosimy o dodanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Lip Care. Jeżeli utworzysz informację na temat preparatu Lip Care to z pewnością pomożesz wielu ludziom.