Lamisilatt 1

Lamisilatt 1

miejsce
w rankingu

--

Lamisilatt 1
0.0
opinii: 0
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Lamisilatt 1 to preparat dostępny w postaci płynu. Płyn przeznaczony jest do stosowania na skórę. Preparat wykazuje działanie przeciwgrzybicze i walczy z grzybami, które wywołują grzybicę stóp. Należy jednak zaznaczyć, że płyn Lamisilatt 1 nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 18. roku życia.

Skład:

W składzie płynu Lamisilatt 1 znajdują się następujące substancje: terbinafina, akrylanów i oktyloakryloamidu kopolimer, hydroksypropyloceluloza, triglicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha, etanol.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Płyn przeznaczony jest do stosowania JEDNORAZOWEGO! Płynu nie należy aplikować na skórę ponownie!

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Proftin-M

4.52 opinii:
Proftin-M to preparat dostępny w postaci zasypki. Preparat rekomendowany jest dla osób,...
czytaj dalej »

Proftin-M to preparat dostępny w postaci zasypki. Preparat rekomendowany jest dla osób,... czytaj dalej »

Ziaja - Clotrimazolum

4.01 opinii:
Ziaja - Clotrimazolum to preparat dostępny w postaci kremu. W składzie preparatu znajduje się...
czytaj dalej »

Ziaja - Clotrimazolum to preparat dostępny w postaci kremu. W składzie preparatu znajduje się... czytaj dalej »

Clotrimazolum GSK

4.01 opinii:
Clotrimazolum GSK to lek dostępny w postaci kremu. Preparat przeznaczony jest do stosowania...
czytaj dalej »

Clotrimazolum GSK to lek dostępny w postaci kremu. Preparat przeznaczony jest do stosowania... czytaj dalej »

Lamisilatt 1

0.00 opinii:
Lamisilatt 1 to preparat dostępny w postaci płynu. Płyn przeznaczony jest do stosowania na...
czytaj dalej »

Lamisilatt 1 to preparat dostępny w postaci płynu. Płyn przeznaczony jest do stosowania na... czytaj dalej »

Preparat Lamisilatt 1 został dołączony do kategorii Higiena wraz z tagami: grzybica, zdrowie, lek przeciwgrzybiczy. Wytwórcą specyfiku Lamisilatt 1 jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka preparatu Lamisilatt 1 jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Lamisilatt 1 oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Lamisilatt 1 można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Lamisilatt 1. Preparat Lamisilatt 1 został dołączony do bazy danych w dniu 2015-08-30 11:29. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Lamisilatt 1 to prosimy o napisanie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Lamisilatt 1. Jeżeli dodasz recenzję na temat specyfiku Lamisilatt 1 to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.