Gwiazdorski sposób na szczupłą sylwetkę – dieta pudełkowa

Gwiazdorski sposób na szczupłą sylwetkę – dieta pudełkowa

odchudzanie dieta

Zasady supermodnej diety z pudełek

Reguły diety pudełkowej są banalnie proste. Trzeba jedynie pamiętać o opłacaniu miesięcznego abonamentu. Na początku należy wybrać firmę cateringową, w której odbywa się konsultacja z dietetykiem. Z dostępnych pakietów wybiera się program dietetyczny (opcję wegetariańską, bezglutenową, antycellulitową, dietę diabetyka czy Montignaca) oraz preferowane dania. Zamówienia składa się tygodniowo, miesięcznie bądź kwartalnie. O świcie pod nasz adres kurier dostarcza 5 podpisanych i zabezpieczonych pudełek dziennie ze śniadaniem, drugim śniadaniem, obiadem, podwieczorkiem oraz kolacją. Niewielkie posiłki je się często – co 3 godziny, co przyczynia się do przyspieszenia metabolizmu. Jemy smacznie, a pudełka możemy zapakować w reklamówkę na drogę i w razie potrzeby podgrzać w mikrofalówce. Nie jesteśmy niestety w stanie sprawdzić, czy w rzeczywistości dietetyczny mrożony jogurt z owocami jest niskotłuszczowy i bezcukrowy, a wymieszane z nim owoce nie zaczęły podlegać procesom gnilnym. Musimy zaufać firmie, u której opłacamy abonament. Dziesiątki gwiazd korzystające z tego rodzaju cateringu są jednak żywą reklamą skuteczności diet pudełkowych.

Kto stosuje dietę pudełkową

Jak żywią się gwiazdy? Stosują bardzo wygodną dietę pudełkową, z dowozem pod same drzwi. Tancerka i aktorka Agnieszka Kaczorowska zdradziła w wywiadzie dla party.pl, że aby świetnie wyglądać, musi stosować dietę pudełkową. W ciągu dnia zjada precyzyjnie dla niej wyliczoną liczbę kalorii, podzieloną na kilka posiłków. Oprócz diety, trzy razy w tygodniu ćwiczy z trenerem na siłowni i prawie codziennie uczęszcza na treningi taneczne. Jeśli gwiazda przestrzega diety i pozostaje aktywna, może prędko zrzucić zbędne kilogramy, gdyż jej ciało jej dość podatne na zmiany. Dla zabieganych celebrytów dieta pudełkowa jest bardzo często prawdziwym wybawieniem. Chętnie przyznają się do jej stosowania, tym samym promując liczne firmy cateringowe. Na portalach społecznościowych pełno jest zdjęć celebrytów z apetycznie wyglądającą zawartością pudełek z jedzeniem bądź już opróżnionych z dań boxów. Dietę pudełkową stosuje Maryla Rodowicz, Omenaa Mensah, Klaudia Halejcio czy Karolina Gilon. Jedzą różnorodnie i smacznie. Zaobserwować można było chociażby ich budyń z musem truskawkowym na podwieczorek, owsiankę z jogurtem i konfiturą czy kolorowe sałatki. Hanna Lis wrzuciła na swój profil na Twitterze zdjęcie pudełek, zawierających posiłki z dziennym limitem 1000 kalorii z komentarzem dziennikarki, sugerującym, że jest to dieta odchudzająca. Na Instagramie Agnieszki Szulim znalazło się natomiast zdjęcie dokumentujące stosowanie diety 1200 kcal.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - odchudzanie

Fitt spray PRO

5.010 opinii:
Fitt spray PRO to suplement diety dostępny w postaci spray’u przeznaczonego do stosowania w...
Zobacz ofertę

Błonnik z ananasem + Chrom

4.836 opinii:
Tabletki Błonnik z ananasem + Chrom to suplement diety dedykowany osobom odchudzającym...
Zobacz ofertę

Olimp Therm Line HydroFast

4.836 opinii:
Tabletki Olimp Therm Line HydroFast to suplement diety przeznaczony dla osób...
Zobacz ofertę

Vita Slim Plastry wyszczuplające

4.789 opinii:
Vita Slim Plastry wyszczuplające to kuracja w postaci plastrów. Dedykowana jest ona dla...
Zobacz ofertę

Figura Błonnik Z Ananasem I Wiśnią

4.717 opinii:
Figura Błonnik Z Ananasem I Wiśnią  to suplement diety w postaci proszku, który...
Zobacz ofertę

Olimp Therm Line Man

4.717 opinii:
Tabletki Olimp Therm Line Man to suplement diety przeznaczony dla dorosłych mężczyzn...
Zobacz ofertę

Colon Slim

4.6916 opinii:
Colon Slim to suplement diety stworzony z myślą o osobach, które chcą w końcu dobrze czuć...
Zobacz ofertę

Noble Health Hydrodren

4.676 opinii:
Tabletki Noble Health Hydrodren to naturalny suplement diety, przeznaczony w...
Zobacz ofertę

BioSlim Forte

4.679 opinii:
BioSlim Forte to suplement diety rekomendowany w szczególności dla osób...
Zobacz ofertę

Be Slim 3

4.638 opinii:
Tabletki Be Slim 3 to specjalistyczny, trójfazowy suplement diety....
Zobacz ofertę

Treści znajdujące się w serwisie supple.pl powstały po to, aby polepszyć kontakt jego Użytkownika z lekarzem, a nie po to, aby go zastąpić. Wynika to z informacyjno-edukacyjnego charakteru serwisu. Jeszcze przed zastosowaniem się do porad opartych na wiedzy specjalistycznej, w tym zwłaszcza medycznej, a zawartych w prowadzonym przez nas Serwisie wskazane jest bezwzględne zasięgnięcie opinii lekarza. Administrator nie ponosi konsekwencji wynikających z praktycznego wykorzystania zawartych w Serwisie informacji.