Gwiazdorski sposób na szczupłą sylwetkę – dieta pudełkowa

Gwiazdorski sposób na szczupłą sylwetkę – dieta pudełkowa

odchudzanie dieta

Zasady supermodnej diety z pudełek

Reguły diety pudełkowej są banalnie proste. Trzeba jedynie pamiętać o opłacaniu miesięcznego abonamentu. Na początku należy wybrać firmę cateringową, w której odbywa się konsultacja z dietetykiem. Z dostępnych pakietów wybiera się program dietetyczny (opcję wegetariańską, bezglutenową, antycellulitową, dietę diabetyka czy Montignaca) oraz preferowane dania. Zamówienia składa się tygodniowo, miesięcznie bądź kwartalnie. O świcie pod nasz adres kurier dostarcza 5 podpisanych i zabezpieczonych pudełek dziennie ze śniadaniem, drugim śniadaniem, obiadem, podwieczorkiem oraz kolacją. Niewielkie posiłki je się często – co 3 godziny, co przyczynia się do przyspieszenia metabolizmu. Jemy smacznie, a pudełka możemy zapakować w reklamówkę na drogę i w razie potrzeby podgrzać w mikrofalówce. Nie jesteśmy niestety w stanie sprawdzić, czy w rzeczywistości dietetyczny mrożony jogurt z owocami jest niskotłuszczowy i bezcukrowy, a wymieszane z nim owoce nie zaczęły podlegać procesom gnilnym. Musimy zaufać firmie, u której opłacamy abonament. Dziesiątki gwiazd korzystające z tego rodzaju cateringu są jednak żywą reklamą skuteczności diet pudełkowych.

Kto stosuje dietę pudełkową

Jak żywią się gwiazdy? Stosują bardzo wygodną dietę pudełkową, z dowozem pod same drzwi. Tancerka i aktorka Agnieszka Kaczorowska zdradziła w wywiadzie dla party.pl, że aby świetnie wyglądać, musi stosować dietę pudełkową. W ciągu dnia zjada precyzyjnie dla niej wyliczoną liczbę kalorii, podzieloną na kilka posiłków. Oprócz diety, trzy razy w tygodniu ćwiczy z trenerem na siłowni i prawie codziennie uczęszcza na treningi taneczne. Jeśli gwiazda przestrzega diety i pozostaje aktywna, może prędko zrzucić zbędne kilogramy, gdyż jej ciało jej dość podatne na zmiany. Dla zabieganych celebrytów dieta pudełkowa jest bardzo często prawdziwym wybawieniem. Chętnie przyznają się do jej stosowania, tym samym promując liczne firmy cateringowe. Na portalach społecznościowych pełno jest zdjęć celebrytów z apetycznie wyglądającą zawartością pudełek z jedzeniem bądź już opróżnionych z dań boxów. Dietę pudełkową stosuje Maryla Rodowicz, Omenaa Mensah, Klaudia Halejcio czy Karolina Gilon. Jedzą różnorodnie i smacznie. Zaobserwować można było chociażby ich budyń z musem truskawkowym na podwieczorek, owsiankę z jogurtem i konfiturą czy kolorowe sałatki. Hanna Lis wrzuciła na swój profil na Twitterze zdjęcie pudełek, zawierających posiłki z dziennym limitem 1000 kalorii z komentarzem dziennikarki, sugerującym, że jest to dieta odchudzająca. Na Instagramie Agnieszki Szulim znalazło się natomiast zdjęcie dokumentujące stosowanie diety 1200 kcal.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - odchudzanie

Amlan FORTE

4.9367 opinii:
Amlan FORTE to naturalny suplement diety dostępny w postaci kapsułek do przyjmowania doustnego....
Zobacz ofertę

Fitt spray PRO

4.9188 opinii:
23.05.2018 r. produkt Fitt spray PRO został laureatem nagrody magazynu...
Zobacz ofertę

African MANGO

4.88130 opinii:
African MANGO to naturalny suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Produkt ten polecany...
Zobacz ofertę

Figura +40

4.888 opinii:
Figura +40 to suplement diety wspomagający odchudzanie, przeznaczony w...
Zobacz ofertę

Błonnik z ananasem + Chrom

4.888 opinii:
Tabletki Błonnik z ananasem + Chrom to suplement diety dedykowany osobom odchudzającym...
Zobacz ofertę

Shape Up - Thermogenic

4.8554 opinii:
Shape Up - Thermogenic to termogeniczny spalacz tłuszczu: naturalny suplement diety dostępny w...
Zobacz ofertę

Zielony jęczmień Produkt Bonifraterski

4.836 opinii:
Zielony jęczmień Produkt Bonifraterski to suplement diety, który...
Zobacz ofertę

Olimp Zielona Herbata Ekstrakt

4.836 opinii:
Kapsułki Olimp Zielona Herbata Ekstrakt to suplement diety przeznaczony dla...
Zobacz ofertę

Silvets

4.836 opinii:
Kapsułki Silvets to suplement diety wspomagający odchudzanie i wyszczuplanie ciała...
Zobacz ofertę

Naturalny Młody Jęczmień

4.836 opinii:
Naturalny Młody Jęczmień to suplement diety w postaci kapsułek. Produkt wspomaga pracę jelit...
Zobacz ofertę

Treści znajdujące się w serwisie supple.pl powstały po to, aby polepszyć kontakt jego Użytkownika z lekarzem, a nie po to, aby go zastąpić. Wynika to z informacyjno-edukacyjnego charakteru serwisu. Jeszcze przed zastosowaniem się do porad opartych na wiedzy specjalistycznej, w tym zwłaszcza medycznej, a zawartych w prowadzonym przez nas Serwisie wskazane jest bezwzględne zasięgnięcie opinii lekarza. Administrator nie ponosi konsekwencji wynikających z praktycznego wykorzystania zawartych w Serwisie informacji.