Kwas borowy

Kwas borowy

miejsce
w rankingu

--

Kwas borowy
5.0
opinii: 2
Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Czytaj artykuł
Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł
Krótki przewodnik po butach sportowych dla najmłodszych

Krótki przewodnik po butach sportowych dla najmłodszych

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Durkaa 2017-05-17 12:37

  U mnie w domu ten produkt jest zawsze dostępny. Babcia zawsze używała go jak byłam mała i się skaleczyłam na dworze. Teraz ja używam, kiedy moje dzieci coś sobie zrobią.

 • Joanna 2015-09-14 09:06

  Kwas borowy polecam wszystkim z cerą trądzikową, naczyńko wą albo z AZS. Mi pomógł.

 • Zapoznaj się z ulotką Kwas borowy

  Producent:

  AFLOFARM

  Thumb aflofarm

  Opis:

  Kwas borowy to produkt leczniczy w postaci proszku, który stosuje się na zewnętrzne rany i oparzenia. Produkt wykazuje słabe działanie antyseptyczne oraz wysuszające i ściągające. Kwas borowy stosuje się również w stanach zapalnych skóry oraz zewnętrznych narządów płciowych. Preparat wykazuje słabe działanie antyseptyczne oraz wysuszające i ściągające.

  Skład:

  Składniki leku Kwas borowy są następujące: acidum boricum 100%

  Dawkowanie:

  Dawkowanie leku Kwas borowy powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu. Kwas borowy stosuje się zewnętrznie w niewielkich ilościach 2–3 razy/d na chorobowo zmienioną skórę. 

  Maści i roztwory zwykle stosuje się w stężeniach 1–3%, zasypki 1–10%. Tetraboran sodu: stosować w postaci roztworu glicerolowego na zmiany w obrębie błony śluzowej jamy ustnej. Preparat złożony: rozpuścić 1 łyżeczkę proszku w 1/2 szklance ciepłej wody; do płukania gardła i jamy ustnej.

  Przeciwwskazania:

  Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na kwas borowy. Nie stosować u dzieci (szczególnie poniżej 4. rż.), na duże lub sączące się rany, rozległe zmiany zapalne ani duże powierzchnie. Lek Kwas borowy należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Kwas borowy

  Kwas borowy

  5.02 opinii:
  Kwas borowy to produkt leczniczy w postaci proszku, który stosuje się na zewnętrzne...
  czytaj dalej »

  Kwas borowy to produkt leczniczy w postaci proszku, który stosuje się na zewnętrzne... czytaj dalej »

  Produkt Kwas borowy został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, Kwas borowy. Wytwórcą preparatu Kwas borowy jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka preparatu Kwas borowy jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Kwas borowy oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Kwas borowy można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Kwas borowy . Preparat Kwas borowy został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-09-07 11:18. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Kwas borowy to prosimy o napisanie swojej opinii. Nasza strona tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Kwas borowy . Jeżeli napiszesz informację na temat preparatu Kwas borowy to z pewnością pomożesz wielu ludziom.