β-KarotenSun Forte

Kup w sklepie

Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Jenik 2015-04-30 14:33

  Po kilku miesiącach mam o wiele większą opaleniznę niż rok temu. Uznaje to za dobry efekt i polecam stosować ten środek, bo to na prawdę działa!

 • Pulpecja 2015-03-02 12:38

  Troszkę trzeba uważać żeby nie przedawkować z karotenem jak się pije dodatkowo dużo soków z marchewki żeby nie doszło nawet do uszkodzenia wątroby!

 • Ania W. 2015-01-22 14:04

  Na mnie na ogół bardzo dobrze działa i jestem zadowolona ze suplementacji tym lepiej. Troszkę późno dopowiedziałam się o tym środku, ale od następnego roku będę działać ostro!

 • Jak wzmocnić organizm na wiosnę?

  Jak wzmocnić organizm na wiosnę?

  Czytaj artykuł
  Nie możesz schudnąć? Oto siedem najbardziej prawdopodobnych powodów

  Nie możesz schudnąć? Oto siedem najbardziej prawdopodobnych powodów

  Czytaj artykuł
  Czy istnieje skuteczny środek na stres w pracy?

  Czy istnieje skuteczny środek na stres w pracy?

  Czytaj artykuł
 • Himpara 2015-01-22 14:03

  Od pewnego czasu stosuje ten środek i widzę rzeczywiście efekt. Tylko ten suplement powinien być tańszy, bo teraz to jest za drogi aby go tak używać ciągle.

 • Mihu! 2015-01-22 14:02

  β-KarotenSun Forte to moim zdaniem jeden z lepszych leków na rynku, ponieważ pozwolił mi zachować opaleniznę o wiele dłużej niż bez stosowania tego środka. Polecam!

 • Kamilos 2015-01-22 14:02

  Nie wiem dlaczego, jednakże ten środek na mnie nie działa i nie mogę dzięki niemu w prosty sposób zachować swojej opalenizny, tylko ona się redukuje ;/

 • Tripek 2015-01-22 14:01

  Aby mieć piękną opaleniznę trzeba o nią dbać a nie tylko zażywać leki, które mi nie pomagają i działają jak placebo. Nie polecam bo to nie działa!

 • Zapoznaj się z ulotką β-KarotenSun Forte

  Producent:

  STARPHARMA

  Thumb starpharma

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty -

  Preparat β-KarotenSun Forte został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: opalanie, piękna skóra, pielęgnacja skóry, skór, wspomaganie produkcji kolagenu, witamina E, witamina C, kwas l-askorbinowy, beta-karoten, opalenizna. Producentem produktu β-KarotenSun Forte jest Starpharma, który również jest twórcą takich specyfików jak LaciflorStrong, Omega3 Forte, TranStrong, RutinoStrong, RaspberrySlimforte. Ulotka preparatu β-KarotenSun Forte jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat β-KarotenSun Forte oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik β-KarotenSun Forte można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu β-KarotenSun Forte. Produkt β-KarotenSun Forte został dodany do bazy danych w dniu 2015-01-22 11:57. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu β-KarotenSun Forte to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat korzystania z β-KarotenSun Forte. Jeżeli zamieścisz opinię na temat preparatu β-KarotenSun Forte to z pewnością pomożesz wielu osobom.