β-KarotenSun Forte
Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Jenik 2015-04-30 14:33

  Po kilku miesiącach mam o wiele większą opaleniznę niż rok temu. Uznaje to za dobry efekt i polecam stosować ten środek, bo to na prawdę działa!

 • Pulpecja 2015-03-02 12:38

  Troszkę trzeba uważać żeby nie przedawkować z karotenem jak się pije dodatkowo dużo soków z marchewki żeby nie doszło nawet do uszkodzenia wątroby!

 • Ania W. 2015-01-22 14:04

  Na mnie na ogół bardzo dobrze działa i jestem zadowolona ze suplementacji tym lepiej. Troszkę późno dopowiedziałam się o tym środku, ale od następnego roku będę działać ostro!

 • Jakie właściwości mają algi

  Jakie właściwości mają algi

  Czytaj artykuł
  Męskie problemy intymne - kłopoty z prostatą

  Męskie problemy intymne - kłopoty z prostatą

  Czytaj artykuł
  Produkty spożywcze, dzięki którym stracisz na wadze!

  Produkty spożywcze, dzięki którym stracisz na wadze!

  Czytaj artykuł
 • Himpara 2015-01-22 14:03

  Od pewnego czasu stosuje ten środek i widzę rzeczywiście efekt. Tylko ten suplement powinien być tańszy, bo teraz to jest za drogi aby go tak używać ciągle.

 • Mihu! 2015-01-22 14:02

  β-KarotenSun Forte to moim zdaniem jeden z lepszych leków na rynku, ponieważ pozwolił mi zachować opaleniznę o wiele dłużej niż bez stosowania tego środka. Polecam!

 • Kamilos 2015-01-22 14:02

  Nie wiem dlaczego, jednakże ten środek na mnie nie działa i nie mogę dzięki niemu w prosty sposób zachować swojej opalenizny, tylko ona się redukuje ;/

 • Tripek 2015-01-22 14:01

  Aby mieć piękną opaleniznę trzeba o nią dbać a nie tylko zażywać leki, które mi nie pomagają i działają jak placebo. Nie polecam bo to nie działa!

 • Zapoznaj się z ulotką β-KarotenSun Forte

  Producent:

  STARPHARMA

  Thumb starpharma

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat β-KarotenSun Forte został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: opalanie, piękna skóra, pielęgnacja skóry, skór, wspomaganie produkcji kolagenu, witamina E, witamina C, kwas l-askorbinowy, beta-karoten, opalenizna. Producentem produktu β-KarotenSun Forte jest Starpharma, który również jest twórcą takich specyfików jak LaciflorStrong, Omega3 Forte, TranStrong, RutinoStrong, RaspberrySlimforte. Ulotka preparatu β-KarotenSun Forte jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat β-KarotenSun Forte oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik β-KarotenSun Forte można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu β-KarotenSun Forte. Produkt β-KarotenSun Forte został dodany do bazy danych w dniu 2015-01-22 11:57. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu β-KarotenSun Forte to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat korzystania z β-KarotenSun Forte. Jeżeli zamieścisz opinię na temat preparatu β-KarotenSun Forte to z pewnością pomożesz wielu osobom.