22 zmiany, które sprawią, że twoje życie stanie się o wiele lepsze w nowym roku

22 zmiany, które sprawią, że twoje życie stanie się o wiele lepsze w nowym roku

Czytaj artykuł
Dlaczego warto sięgać po orzeszki piniowe?

Dlaczego warto sięgać po orzeszki piniowe?

Czytaj artykuł
Gryczany, lipowy czy wielokwiatowy – który miód jest najlepszy?

Gryczany, lipowy czy wielokwiatowy – który miód jest najlepszy?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Sylwia 2016-03-04 13:52

  Junical Zęby jest produktem godym uwagi,mój syn bardzo chętnie je zażywa nawet nie muszę mu przypominać:)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Junical Zęby to preparat dostępny w postaci tabletek do ssania. Junical Zęby w szczególności rekomendowany jest dla dzieci, które są w okresie wymiany zębów mlecznych na stałe. Junical Zęby to gwarancja prawidłowej mineralizacji i pięknych zębów! Preparat Junical Zęby ma przyjemny smak jabłuszka.

  Skład:

  W składzie tabletek do ssania Junical Zęby znajdują się następujące substancje: wapń, fosfor, magnez, witamina D, fluorek.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Dzieciom powyżej 6. roku życia oraz osobom dorosłym zaleca się przyjmować 1 tabletkę rano i wieczorem (przed umyciem zębów).

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Junical Zęby

  5.01 opinii:
  Junical Zęby to preparat dostępny w postaci tabletek do ssania. Junical Zęby w...
  czytaj dalej »

  Junical Zęby to preparat dostępny w postaci tabletek do ssania. Junical Zęby w... czytaj dalej »

  Preparat Junical Zęby został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: mineralizacja zębów, utrzymanie zdrowych zębów. Wytwórcą produktu Junical Zęby jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu Junical Zęby jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Junical Zęby oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego obrazki. Preparat Junical Zęby dostępny jest bez recepty.