Junical Zęby

Junical Zęby

miejsce
w rankingu

--

Junical Zęby
5.0
opinii: 1
Niebezpieczne zatoki

Niebezpieczne zatoki

Czytaj artykuł
Cudowne właściwości migdałów

Cudowne właściwości migdałów

Czytaj artykuł
Lutowa dieta - jakich składników nie powinno w niej zabraknąć?

Lutowa dieta - jakich składników nie powinno w niej zabraknąć?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Sylwia 2016-03-04 13:52

  Junical Zęby jest produktem godym uwagi,mój syn bardzo chętnie je zażywa nawet nie muszę mu przypominać:)

 • Zapoznaj się z ulotką Junical Zęby

  Producent:

  Opis:

  Junical Zęby to preparat dostępny w postaci tabletek do ssania. Junical Zęby w szczególności rekomendowany jest dla dzieci, które są w okresie wymiany zębów mlecznych na stałe. Junical Zęby to gwarancja prawidłowej mineralizacji i pięknych zębów! Preparat Junical Zęby ma przyjemny smak jabłuszka.

  Skład:

  W składzie tabletek do ssania Junical Zęby znajdują się następujące substancje: wapń, fosfor, magnez, witamina D, fluorek.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Dzieciom powyżej 6. roku życia oraz osobom dorosłym zaleca się przyjmować 1 tabletkę rano i wieczorem (przed umyciem zębów).

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - utrzymanie zdrowych zębów

  Preparat Junical Zęby został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: mineralizacja zębów, utrzymanie zdrowych zębów. Wytwórcą specyfiku Junical Zęby jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Junical Zęby jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Junical Zęby oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Junical Zęby można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Junical Zęby. Preparat Junical Zęby został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-20 12:28. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Junical Zęby to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat stosowania Junical Zęby. Jeżeli dołączysz informację na temat produktu Junical Zęby to z pewnością pomożesz wielu osobom.