Intractum Hyperici

miejsce
w rankingu

27

Intractum Hyperici
4.6
opinii: 15

Intractum Hyperici to roślinny produkt leczniczy w postaci płynu do stosowania w stanach napięcia nerwowego.

Lek Intractum Hyperici zawiera w swoim składzie wyciąg z dziurawca, którego związki wykazują działanie łagodzące na stany złego samopoczucia i obniżonego nastroju, uspokajające oraz przeciwdepresyjne.

Preparat wskazany jest dla osób, które pragną złagodzić objawy stresu, nastroje depresyjne, wyczerpanie nerwowe oraz uczucie niepokoju i lęku. 

Intractum Hyperici to tradycyjny roślinny lek, którego stosowanie wskazane jest wyłącznie w określonych wskazaniach, a jego działanie zależne jest od doświadczenia i długotrwałego stosowania.

Zapoznaj się z ulotką Intractum Hyperici

Download icon Zobacz ulotkę
Intractum Hyperici

Skład:

Składniki produktu leczniczego Intractum Hyperici są następujące:

substancja czynna wyciąg z Hypericum perforatum L., herba (świeże ziele dziurawca)
rozpuszczalnik etanol 96 % ( V/V )

Zawartość etanolu w produkcie wynosi 52 - 62 % (V/V) .   

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Intractum Hyperici należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt leczniczy Intractum Hyperici należy przyjmować doustnie, po rozcieńczeniu w niewielkiej ilości płynu (najlepiej w wodzie).

Zalecane dawkowanie leku dla osób dorosłych to 4x dziennie po 5 ml.

Uwaga! W trakcie przyjmowania niniejszego leku należy unikać ekspozycji na promieniowanie słoneczne.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu leczniczego Intractum Hyperici.

Preparat zawiera etanol. Lek nie jest wskazany do stosowania u dzieci. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Produkt Intractum Hyperici należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu produktu.

Nie stosować Intractum Hyperici w przypadku występowania nadwrażliwości na promienie słoneczne. Przeciwwskazane jest stosowanie tego leku u osób po transplantacji organów. Nie stosować w czasie terapii u osób zakażonych wirusem HIV.

 

Podmiot odpowiedzialny:

Thumb phyto pharm

Postać:

płyn

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Artykuły wybrane dla Ciebie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w koment