Krople bez konserwantów to zdrowe oczy

Krople bez konserwantów to zdrowe oczy

nawilżanie oczu suche oczy podrażnione oczy krople do oczu oczy

Do tego niestety może dojść, jeśli produkt okulistyczny zawiera konserwanty. Dlatego warto zdecydować się na produkty firmy Thea, takie jak na przykład Hyabak, w których składzie nie znajdziemy szkodliwych substancji.

Dlaczego warto wybrać krople do oczu Hyabak?

Producent kropel Thea może pozwolić sobie na niestosowanie konserwantów dzięki specjalnemu, opatentowanemu systemowi ABAK. Preparat zostaje umieszczony w specjalnej, wielodawkowej butelce z membraną filtrującą, przez co krople zachowują jałowość na czas dwóch do trzech miesięcy. System posiada pierścień gwarancyjny oraz sączek wyjaławiający, które to elementy pozwalają na utrzymanie doskonałej jakości produktu. To wyjątkowe, przełomowe w świecie okulistyki rozwiązanie, dzięki któremu mogą Państwo korzystać z trwałego nawilżenia oczu, przy jednoczesnej pewności, że nie są narażeni na rozwój żadnej choroby oczu.

Chwilowe podrażnienie oczu? Wypróbuj Filmabak lub Hydrabak

Krople Filmabak przeznaczone są do stosowania w sytuacjach sporadycznego i mało nasilonego przemęczenia oczu. Zapewniają uczucie nawilżenia oraz odświeżenia. Są wskazane zwłaszcza dla osób, które spędzają sporo czasu przed ekranem komputera i okresowo odczuwają podrażnienie narządu wzroku. Z kolei Hydrabak to jałowy roztwór soli fizjologicznej, który będzie szczególnie przydatny dla użytkowników soczewek kontaktowych. Służy do przepłukiwania oka, wypłukiwania ciał obcych oraz ogólnej poprawy komfortu widzenia. Może być bezpiecznie stosowany u dzieci. Hydrabak również jest pozbawiony konserwantów.

Jak łagodzić trudniejsze dolegliwości oczu?

Thea posiada w swojej ofercie preparaty okulistyczne przeznaczone do leczenia poważniejszych dolegliwości narządu wzroku. W przypadku pojawienia się objawów wskazujących na alergiczne zapalenie spojówek, warto zastosować krople do oczu Zabak. Ten preparat także może być bezpiecznie aplikowany przez dwa miesiące. W katalogu wyrobów producenta znalazły się również krople bazujące na soli sodowej diklofenaku – Dicloabak. Służą do leczenia stanów zapalnych, występujących po operacji zaćmy.

Krople do oczu bez konserwantów to standard, na który warto stawiać, jeśli poważnie myśli się o długotrwałym zdrowiu narządu wzroku.

 

Źródło: http://thea.pl/produkty/nawilzenie-i-ochrona/hyabak

Ranking zamienników Najlepsze produkty - podrażnione oczy

HOMEOPTIC

4.5714 opinii:
Homeoptic to preparat homeopatyczny w postaci kropli do oczu, przeznaczony dla osób z...
Zobacz ofertę

Optive

4.522 opinii:
Optive to wyrób medyczny w postaci kropli do oczu. Preparat w szczególności...
Zobacz ofertę

HYLO-FRESH

4.516 opinii:
HYLO-FRESH to wyrób medyczny leczniczy dostępny w postaci kropli do oczu. Produkt...
Zobacz ofertę

HYLO-COMOD

4.512 opinii:
HYLO-COMOD to wyrób medyczny w postaci kropli do oczu, który nawilża gałki...
Zobacz ofertę

HYLO-CARE

4.3517 opinii:
HYLO-CARE to sterylny wyrób medyczny dostępny w postaci kropli do oczu. Preparat jest...
Zobacz ofertę

Starazolin

4.2745 opinii:
Starazolin to produkt leczniczy dostępny w postaci kropli do oczu. Wskazaniem do stosowania...
Zobacz ofertę

Hyal-Drop Multi

4.2313 opinii:
Hyal-Drop Multi to wyrób medyczny leczniczy dostępny w postaci kropli do oczu i...
Zobacz ofertę

Cationorm

4.0519 opinii:
Cationorm to wyrób medyczny leczniczy w postaci kropli do oczu....
Zobacz ofertę

Systane ULTRA

4.010 opinii:
Systane ULTRA to wyrób medyczny dostępny w formie kropli do oczu. Preparat...
Zobacz ofertę

SuperOptic

3.920 opinii:
SuperOptic to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Kapsułki SuperOptic do stosowania...
Zobacz ofertę

Treści znajdujące się w serwisie supple.pl powstały po to, aby polepszyć kontakt jego Użytkownika z lekarzem, a nie po to, aby go zastąpić. Wynika to z informacyjno-edukacyjnego charakteru serwisu. Jeszcze przed zastosowaniem się do porad opartych na wiedzy specjalistycznej, w tym zwłaszcza medycznej, a zawartych w prowadzonym przez nas Serwisie wskazane jest bezwzględne zasięgnięcie opinii lekarza. Administrator nie ponosi konsekwencji wynikających z praktycznego wykorzystania zawartych w Serwisie informacji.