Reklama baner
Herbata Wspomnienie Wakacji

Herbata Wspomnienie Wakacji

miejsce
w rankingu

--

Herbata Wspomnienie Wakacji
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Dobry tłuszcz pokona tłuszczyk

Dobry tłuszcz pokona tłuszczyk

Czytaj artykuł
Czynniki uzależnienia od alkoholu u ludzi młodych

Czynniki uzależnienia od alkoholu u ludzi młodych

Czytaj artykuł
Kasza jaglana - jak jej nie kochać?

Kasza jaglana - jak jej nie kochać?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Herbata Wspomnienie Wakacji

Producent:

VIVIO

Thumb vivio

Opis:

Karob, to zdecydowanie zdrowsza alternatywa dla klasycznej czekolady, gdyż jego cechą charakterystyczną jest słodki smak oraz niska kaloryczność. Aronia, choć cierpka w smaku, poprawia krążenie i wzrok. Owoc granatu zapewne znany jest każdemu z nas, ale na pewno nie wszyscy wiedzą, że granat wykazuje działanie antybakteryjne ze względu na bogactwo polifenoli. Herbata z dodatkiem soku z granatu lub aronii, to prawdziwa przygoda! Łuskane pestki dyni, to smaczna przekąska dla całej rodziny.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Produkt Herbata Wspomnienie Wakacji został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: herbaty owocowe, zdrowe odżywianie, sklep ze zdrową żywnością, herbaty. Producentem produktu Herbata Wspomnienie Wakacji jest ViVio, który również jest twórcą takich preparatów jak Herbata Zmęczona Basia, Żeń-Szeń Syberyjski, LA POTENTE Yerba Mate Afrodyzjak Z Catuabą, Mate Green FUERTE, Yerba Mate Green Despalada. Ulotka produktu Herbata Wspomnienie Wakacji jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Herbata Wspomnienie Wakacji oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Herbata Wspomnienie Wakacji można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Herbata Wspomnienie Wakacji. Produkt Herbata Wspomnienie Wakacji został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-14 13:27. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Herbata Wspomnienie Wakacji to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Portal Supple.PL współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat stosowania Herbata Wspomnienie Wakacji. Jeżeli utworzysz notkę na temat produktu Herbata Wspomnienie Wakacji to z pewnością pomożesz wielu osobom.