Reklama baner
Herbata Witaminka

Herbata Witaminka

miejsce
w rankingu

--

Herbata Witaminka
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Gryczany, lipowy czy wielokwiatowy – który miód jest najlepszy?

Gryczany, lipowy czy wielokwiatowy – który miód jest najlepszy?

Czytaj artykuł
Czy warto wybierać żywność ekologiczną?

Czy warto wybierać żywność ekologiczną?

Czytaj artykuł
Jak antybiotyk działa na nasz organizm?

Jak antybiotyk działa na nasz organizm?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Herbata Witaminka

Producent:

VIVIO

Thumb vivio

Opis:

Czosnek nie tylko jest wykorzystywany w kuchni jako produkt mający na celu wydobyć smak potraw, ale również znalazł swoje zastosowanie w medycynie- stosowany jest m.in. profilaktyce chorób serca. Orzechy Pinii, to zdrowa przekąska, która jest bogactwem witaminy K. Olej z oregano w szczególności polecany jest dla kobiet, którym towarzyszą bolesne miesiączki. To naturalna alternatywa dla środków przeciwbólowych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Produkt Herbata Witaminka został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zdrowe odżywianie, sklep ze zdrową żywnością, herbaty owocowe, herbaty. Producentem produktu Herbata Witaminka jest ViVio, który również jest twórcą takich specyfików jak Herbata Zmęczona Basia, Żeń-Szeń Syberyjski, LA POTENTE Yerba Mate Afrodyzjak Z Catuabą, Mate Green FUERTE, Yerba Mate Green Despalada. Ulotka specyfiku Herbata Witaminka jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Herbata Witaminka oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Herbata Witaminka dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Herbata Witaminka. Produkt Herbata Witaminka został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-08-14 13:24. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Herbata Witaminka to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Herbata Witaminka. Jeżeli napiszesz opinię na temat specyfiku Herbata Witaminka to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.