Reklama baner
Herbata Wild Tea Buds

Herbata Wild Tea Buds

miejsce
w rankingu

--

Herbata Wild Tea Buds
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Dlaczego grypy nie można wyleczyć antybiotykami?

Dlaczego grypy nie można wyleczyć antybiotykami?

Czytaj artykuł
Jak pozbyłam się nieświeżego zapachu z ust

Jak pozbyłam się nieświeżego zapachu z ust

Czytaj artykuł
Mąka kokosowa – świetna alternatywa w kuchni

Mąka kokosowa – świetna alternatywa w kuchni

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Herbata Wild Tea Buds

Producent:

VIVIO

Thumb vivio

Opis:

Nasza dieta powinna być jak najbardziej zróżnicowana. Dlatego nie może w niej zabraknąć pierzgi pszczelej, która stanowi bogactwo witaminy C, A, E i D! Jeśli cierpisz na anemię lub chcesz poprawić masę ciała, idealnym produktem dla Ciebie jest proszek Maca. Spożywanie mąki jaglanej pozytywnie wpływa na poziom cholesterolu we krwi.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Preparat Herbata Wild Tea Buds został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zdrowe odżywianie, sklep ze zdrową żywnością, herbaty białe, herbaty. Producentem produktu Herbata Wild Tea Buds jest ViVio, który również jest producentem takich specyfików jak Herbata Zmęczona Basia, Żeń-Szeń Syberyjski, LA POTENTE Yerba Mate Afrodyzjak Z Catuabą, Mate Green FUERTE, Yerba Mate Green Despalada. Ulotka produktu Herbata Wild Tea Buds jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Herbata Wild Tea Buds oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Herbata Wild Tea Buds można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Herbata Wild Tea Buds. Preparat Herbata Wild Tea Buds został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-08-14 13:14. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Herbata Wild Tea Buds to prosimy o dołączenie swojej opinii. Portal Supple.PL tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Herbata Wild Tea Buds. Jeżeli utworzysz opinię na temat specyfiku Herbata Wild Tea Buds to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.