Reklama baner
Herbata Mięta i Cytryna

Herbata Mięta i Cytryna

miejsce
w rankingu

--

Herbata Mięta i Cytryna
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Wino dodaje urody

Wino dodaje urody

Czytaj artykuł
Jak skutecznie poradzić sobie z bólem gardła?

Jak skutecznie poradzić sobie z bólem gardła?

Czytaj artykuł
Masaż a zdrowie

Masaż a zdrowie

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Herbata Mięta i Cytryna

Producent:

VIVIO

Thumb vivio

Opis:

Jeśli Twoim problemem są zbędne kilogramy, idealnym produktem dla Ciebie jest sok z morwy białej, który skutecznie pomoże Ci wygrać walkę z tkanką tłuszczową. W okresie zimowym wielu z nas cierpi na brak energii. Sposobem na zimowe zmęczenie jest napój energetyczny z dodatkiem guarany mielonej. Warto również zwrócić uwagę na miód wielokwiatowy, który wykorzystywany jest w leczeniu  górnych dróg oddechowych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Produkt Herbata Mięta i Cytryna został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zdrowe odżywianie, sklep ze zdrową żywnością, herbaty funkcjonalne, herbaty. Producentem specyfiku Herbata Mięta i Cytryna jest ViVio, który również jest twórcą takich preparatów jak Herbata Zmęczona Basia, Żeń-Szeń Syberyjski, LA POTENTE Yerba Mate Afrodyzjak Z Catuabą, Mate Green FUERTE, Yerba Mate Green Despalada. Ulotka produktu Herbata Mięta i Cytryna jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Herbata Mięta i Cytryna oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Herbata Mięta i Cytryna można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Herbata Mięta i Cytryna. Preparat Herbata Mięta i Cytryna został dodany do naszej bazy w dniu 2015-08-14 14:21. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Herbata Mięta i Cytryna to prosimy o dołączenie swojej opinii. Portal Supple.PL tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat stosowania Herbata Mięta i Cytryna. Jeżeli utworzysz recenzję na temat specyfiku Herbata Mięta i Cytryna to z pewnością pomożesz wielu ludziom.