Reklama baner
Heel Tartephedreel N

Heel Tartephedreel N

miejsce
w rankingu

--

Heel Tartephedreel N
5.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Produkty dla wegetarian i nie tylko

Produkty dla wegetarian i nie tylko

Czytaj artykuł
Właściwości orzechów pekan

Właściwości orzechów pekan

Czytaj artykuł
Suplementy - odpowiedź GIS na wyniki kontroli NIK

Suplementy - odpowiedź GIS na wyniki kontroli NIK

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Majk 2015-09-25 11:24

  Polecam bardzo Heel Tartephedreel N na wszystkiego rodzaju kaszle, bóle gardła i generalnie na wszystkie infekcje górnych dróg oddechowych. Działa bardzo szybko i odkąd go stosuję regularnie nie przeziębiłem się.

 • Zapoznaj się z ulotką Heel Tartephedreel N

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Specyfik Heel Tartephedreel N został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: kaszel, odkrztuszanie, stan zapalny jamy ustnej. Wytwórcą preparatu Heel Tartephedreel N jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka specyfiku Heel Tartephedreel N jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Heel Tartephedreel N oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Heel Tartephedreel N można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Heel Tartephedreel N. Preparat Heel Tartephedreel N został dodany do naszej bazy w dniu 2015-09-04 16:30. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Heel Tartephedreel N to prosimy o napisanie swojej opinii. Nasza platforma współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Heel Tartephedreel N. Jeżeli napiszesz informację na temat preparatu Heel Tartephedreel N to z pewnością pomożesz wielu ludziom.