Ginexid

Ginexid

miejsce
w rankingu

--

Ginexid
0.0
opinii: 0
Mówiąc STOP nikotynie -  czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Czytaj artykuł
Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Czytaj artykuł
Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Preparat Ginexid został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: higiena intymna, pianki do higieny intymnej, dla kobiet. Wytwórcą produktu Ginexid jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Ginexid jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Ginexid oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Ginexid dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Ginexid. Produkt Ginexid został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2016-06-20 14:52. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Ginexid to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Ginexid. Jeżeli dołączysz informację na temat specyfiku Ginexid to z pewnością pomożesz wielu ludziom.