Gyno-Lact

Gyno-Lact

miejsce
w rankingu

--

Gyno-Lact
0.0
opinii: 0
Sposoby na nawilżanie gardła

Sposoby na nawilżanie gardła

Czytaj artykuł
Leczenie farmakologiczne prostaty

Leczenie farmakologiczne prostaty

Czytaj artykuł
Zaburzenia erekcji – jak skutecznie sobie z nią radzić?

Zaburzenia erekcji – jak skutecznie sobie z nią radzić?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Gyno-Lact

Producent:

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - tabletki dopochwowe

Specyfik Gyno-Lact został dołączony do kategorii Układ płciowy wraz z tagami: dla kobiet, żywe kultury bakterii, bakterie kwasu mlekowego. Wytwórcą specyfiku Gyno-Lact jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu Gyno-Lact jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Gyno-Lact oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Gyno-Lact można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Gyno-Lact. Produkt Gyno-Lact został dołączony do bazy danych w dniu 2016-06-20 14:58. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Gyno-Lact to prosimy o dołączenie swojej opinii. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat używania Gyno-Lact. Jeżeli napiszesz notkę na temat preparatu Gyno-Lact to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.