Lactacyd Pharma

Lactacyd Pharma

miejsce
w rankingu

--

Lactacyd Pharma
0.0
opinii: 0
Niezawodne sposoby na uspokojenie i pozbycie się stresu.

Niezawodne sposoby na uspokojenie i pozbycie się stresu.

Czytaj artykuł
Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Czytaj artykuł
Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Lactacyd Pharma

Producent:

OMEGA PHARMA

Thumb omega pharma

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Płyn przeciwgrzybiczy

Specyfik Lactacyd Pharma został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: Płyn przeciwgrzybiczy, infekcje intymne, dla kobiet. Wytwórcą specyfiku Lactacyd Pharma jest Omega Pharma, który również jest producentem takich specyfików jak Lactacyd Pharma, Lactacyd Pharma Płyn ginekologiczny nawilżający, Lactacyd Pharma Płyn ginekologiczny ochronny, Lactacyd Pharma Płyn ginekologiczny ultra-delikatny, Lactacyd Pharma Płyn ginekologiczny łagodzący . Ulotka preparatu Lactacyd Pharma jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Lactacyd Pharma oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Lactacyd Pharma można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Lactacyd Pharma. Preparat Lactacyd Pharma został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2016-06-23 13:13. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Lactacyd Pharma to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Lactacyd Pharma. Jeżeli dołączysz opinię na temat produktu Lactacyd Pharma to z pewnością pomożesz wielu osobom.