Doppelherz Energovital Tonik K

Doppelherz Energovital Tonik K

miejsce
w rankingu

--

Doppelherz Energovital Tonik K
0.0
opinii: 0
Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Czytaj artykuł
Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Czytaj artykuł
Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Doppelherz Energovital Tonik K to preparat dostępny w postaci płynu. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które chcą wspomóc pracę serca oraz układu krążenia. W składzie preparatu znajduje się wyciąg z rozmarynu, który wykazuje działanie przeciwmiażdżycowe. Płyn działa uspokajająco, dlatego z powodzeniem może być stosowany przez pacjentów będących w stanie napięcia nerwowego.

Skład:

W składzie płynu Doppelherz Energovital Tonik K znajdują się następujące substancje: wyciąg z owoców głogu, wyciąg z owoców głogu, wyciąg z korzenia waleriany, wyciąg z liści melisy, wyciąg z liści rozmarynu, miód, cukier inwertowany, glicerol, karmel, wino słodkie, wino likierowe.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Osobom dorosłym zaleca się przyjmować 20 ml płynu 3-4 razy dziennie (w czasie posiłku i przed snem). Należy jednak pamiętać, że preparat może być stosowany dwa tygodnie. Jeśli po tym czasie dolegliwości nie ustąpią, konieczna jest konsultacja z lekarzem!

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie może być stosowany przez osoby cierpiące na choroby wątroby.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Centrum Cardio

4.52 opinii:
Centrum Cardio to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat został stworzony z troską o...
czytaj dalej »

Centrum Cardio to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat został stworzony z troską o... czytaj dalej »

Magnokal

4.01 opinii:
Magnokal to preparat dostępny w postaci tabletek. Magnokal polecany jest dla osób,...
czytaj dalej »

Magnokal to preparat dostępny w postaci tabletek. Magnokal polecany jest dla osób,... czytaj dalej »

Aspirin Cardio

4.01 opinii:
Aspirin Cardio to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat skutecznie hamuje agregację...
czytaj dalej »

Aspirin Cardio to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat skutecznie hamuje agregację... czytaj dalej »

Cardiamidum

4.01 opinii:
Cardiamidum to preparat dostępny w postaci kropli doustnych. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

Cardiamidum to preparat dostępny w postaci kropli doustnych. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Olimp B12 Forte Bio-Complex

4.02 opinii:
Olimp B12 Forte Bio-Complex to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat w...
czytaj dalej »

Olimp B12 Forte Bio-Complex to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat w... czytaj dalej »

Specyfik Doppelherz Energovital Tonik K został dodany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: serce, szumy w uszach. Producentem produktu Doppelherz Energovital Tonik K jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka produktu Doppelherz Energovital Tonik K jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Doppelherz Energovital Tonik K oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Doppelherz Energovital Tonik K dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Doppelherz Energovital Tonik K. Produkt Doppelherz Energovital Tonik K został dołączony do naszej bazy w dniu 2016-03-21 16:08. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Doppelherz Energovital Tonik K to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza platforma tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Doppelherz Energovital Tonik K. Jeżeli dodasz notkę na temat preparatu Doppelherz Energovital Tonik K to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.