Tinctura Crataegi

Tinctura Crataegi

miejsce
w rankingu

--

Tinctura Crataegi
0.0
opinii: 0
Medialna burza z powodu reklamy magnezu

Medialna burza z powodu reklamy magnezu

Czytaj artykuł
Po co nam witamina D3?

Po co nam witamina D3?

Czytaj artykuł
Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Tinctura Crataegi

Producent:

Opis:

Tinctura Crataegi to preparat dostępny w postaci nalewki z głogu. Preparat przeznaczony jest do stosowania doustnego. Nalewka z głogu Tinctura Crataegi w szczególności rekomendowana jest dla pacjentów, którzy mają tendencję do łatwego męczenia się. Nalewka z głogu wspomaga funkcjonowanie serca oraz całego układu krążenia. Należy jednak pamiętać, że trwałe efekty możliwe są tylko wtedy, gdy pacjent stosuje lek regularnie!

Skład:

W składzie nalewki Tinctura Crataegi znajdują się następujące substancje: nalewka z kwiatostanu głogu, etanol.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Lek należy przyjmować 4-5 razy dziennie w ciągu dnia w dawkach podzielonych. 1 łyżeczkę nalewki rozpuścić w 200 ml wody.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Praca serca

Specyfik Tinctura Crataegi został przyporządkowany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: ciśnienie krwi, układ krążenia, Praca serca. Wytwórcą produktu Tinctura Crataegi jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Tinctura Crataegi jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Tinctura Crataegi oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Tinctura Crataegi można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Tinctura Crataegi. Produkt Tinctura Crataegi został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-09-24 23:25. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Tinctura Crataegi to prosimy o dołączenie swojej opinii. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Tinctura Crataegi. Jeżeli dodasz informację na temat preparatu Tinctura Crataegi to z pewnością pomożesz wielu osobom.