Dih Lipożel

Dih Lipożel

miejsce
w rankingu

--

Dih Lipożel
0.0
opinii: 0
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Dih Lipożel to preparat dostępny w postaci żelu pielęgnacyjnego. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się z uczuciem zmęczonych i ciężkich nóg. Dih Lipożel to idealne rozwiązanie dla pacjentów, którzy chcą zadbać o właściwą pielęgnację wrażliwej skóry ze zmianami naczynkowymi.

Skład:

W składzie preparatu Dih Lipożel znajdują się następujące substancje: Aqua, Propylene Glycol, Lecithin, Diosmine, Sodium Hydroxide, Carbomer, menthol, Parfum, Propylparaben, heparyna sodowa, Methylparaben, Disodium EDTA, Limonene, Citral.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość żelu wsmarować w skórę nóg. Stosować 3-4 razy na dobę.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Maxi3Vena

4.54 opinii:
Maxi3Vena to lek, który dostępny jest w formie kapsułek. Lekarze zalecają swoim pacjentom...
czytaj dalej »

Maxi3Vena to lek, który dostępny jest w formie kapsułek. Lekarze zalecają swoim pacjentom... czytaj dalej »

Żel Detramax

4.449 opinii:
Żel Detramax to idealne rozwiązanie dla każdego, kto jest zmuszony spędzać długie godziny w...
czytaj dalej »

Żel Detramax to idealne rozwiązanie dla każdego, kto jest zmuszony spędzać długie godziny w... czytaj dalej »

Diostrin

0.00 opinii:
Diostrin to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

Diostrin to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Dih Lipożel

0.00 opinii:
Dih Lipożel to preparat dostępny w postaci żelu pielęgnacyjnego. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

Dih Lipożel to preparat dostępny w postaci żelu pielęgnacyjnego. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Intractum Hippocastani

0.00 opinii:
Intractum Hippocastani to wyciąg z kasztanowca. Preparat w szczególności rekomendowany...
czytaj dalej »

Intractum Hippocastani to wyciąg z kasztanowca. Preparat w szczególności rekomendowany... czytaj dalej »

Preparat Dih Lipożel został przyporządkowany do kategorii Higiena wraz z tagami: opuchnięte nogi, zdrowie, Uczucie ciężkich nóg. Wytwórcą produktu Dih Lipożel jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka produktu Dih Lipożel jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Dih Lipożel oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Dih Lipożel można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Dih Lipożel. Preparat Dih Lipożel został dołączony do bazy danych w dniu 2015-08-29 12:00. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Dih Lipożel to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Dih Lipożel. Jeżeli napiszesz informację na temat specyfiku Dih Lipożel to z pewnością pomożesz wielu ludziom.