Idealne pośladki na latu - pięć prostych sposobów

Idealne pośladki na latu - pięć prostych sposobów

Czytaj artykuł
Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Czytaj artykuł
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Majka 2015-08-04 21:37

  Niby coś pomaga, jednak nie jest to na prawdę nic wielkiego. Mogę to ocenić najwyżej 3/5, ale następny raz nie wezmę tego.

 • Netiasa 2015-08-04 21:36

  Jak dla mnie Cold Cream, Creme Mains to zwykły krem, który tak na prawdę nic nie daje. Ile ja już tego placebo spróbowałam ...

 • Anka 2015-08-04 21:36

  Moje ręce teraz są w lepszej kondycji i wiem ,że warto jest stosować ten środek. Polecam dla osób, które cierpią na suche ręce.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb avene

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Produkt Cold Cream, Creme Mains został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: do rąk, krem, krem do rąk, maseczki do dłoni, balsamy, kremy, paznokcie, Dłonie, Pielęgnacja ciała. Wytwórcą produktu Cold Cream, Creme Mains jest Avene, który również jest twórcą takich specyfików jak Diacneal, Treatment care for acne-prone skin smoothes skin surface, Cold Cream, Creme Mains, Couvrance Correcteur de Teint, Cleanance, Gel, AveneYstheal+. Ulotka specyfiku Cold Cream, Creme Mains jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Cold Cream, Creme Mains oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Cold Cream, Creme Mains można dostać bez recepty.