Cold Cream, Creme Mains

Cold Cream, Creme Mains

miejsce
w rankingu

--

Cold Cream, Creme Mains
2.67
opinii: 3
Wiosenna odnowa

Wiosenna odnowa

Czytaj artykuł
Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Czytaj artykuł
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Majka 2015-08-04 21:37

  Niby coś pomaga, jednak nie jest to na prawdę nic wielkiego. Mogę to ocenić najwyżej 3/5, ale następny raz nie wezmę tego.

 • Netiasa 2015-08-04 21:36

  Jak dla mnie Cold Cream, Creme Mains to zwykły krem, który tak na prawdę nic nie daje. Ile ja już tego placebo spróbowałam ...

 • Anka 2015-08-04 21:36

  Moje ręce teraz są w lepszej kondycji i wiem ,że warto jest stosować ten środek. Polecam dla osób, które cierpią na suche ręce.

 • Zapoznaj się z ulotką Cold Cream, Creme Mains

  Producent:

  AVENE

  Thumb avene

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - do rąk

  Specyfik Cold Cream, Creme Mains został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: do rąk, krem, krem do rąk, maseczki do dłoni, balsamy, kremy, paznokcie, Dłonie, Pielęgnacja ciała. Wytwórcą produktu Cold Cream, Creme Mains jest Avene, który również jest producentem takich specyfików jak Diacneal, Treatment care for acne-prone skin smoothes skin surface, Cold Cream, Creme Mains, Couvrance Correcteur de Teint, Cleanance, Gel, AveneYstheal+. Ulotka preparatu Cold Cream, Creme Mains jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Cold Cream, Creme Mains oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Cold Cream, Creme Mains można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Cold Cream, Creme Mains. Produkt Cold Cream, Creme Mains został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-04-22 06:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Cold Cream, Creme Mains to prosimy o napisanie swojej opinii. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Cold Cream, Creme Mains. Jeżeli dołączysz opinię na temat preparatu Cold Cream, Creme Mains to z pewnością pomożesz wielu ludziom.