Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł
Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-18 11:09

  Dobry i tani, szybko działa !!!!!!

 • Huusse 2015-03-08 19:04

  Odczuwałem poważne problemy dotyczące mojego układu pokarmowego i muszę przyznać, że to mi nie pomogło. Cholamid to słaby lek!

 • Great! 2015-03-04 21:45

  Po aplikacji tego środka bardzo ważne jest zainteresowanie się tym na co on wpływa. Nie dość, że pomógł mi szybko oraz skutecznie pomóc polepszyć moją wątrobę to dodatkowo moje jelita świetnie pracują!

 • Jak szukać przyczyn bólu głowy?

  Jak szukać przyczyn bólu głowy?

  Czytaj artykuł
  Głównym wyznacznikiem płodności jest wiek

  Głównym wyznacznikiem płodności jest wiek

  Czytaj artykuł
  Zdrowotne właściwości bakalii

  Zdrowotne właściwości bakalii

  Czytaj artykuł
 • Mała Mi 2015-03-02 20:58

  Na pewno jest to dobre wspomaganie dla dróg żółciowych, ale sama tego nie brałam, tylko Mam stosuje te tabletki regularnie. Chwali więc i jaj chwalę.

 • Micky 2015-02-23 17:28

  Jakoś dla mnie ten lek nie działa dobrze i nie widzę różnicy do 2 tygodniach stosowania. Nie polecam bo nie działa za dobrze ...

 • Tomalik 2015-02-23 17:27

  Po tym suplemencie moja wątroba o inaczej pracuje, można spokojnie oraz sprawnie już jeść więcej rzeczy, które kiedyś były ograniczone przez nas!

 • Gacek 2015-02-12 21:00

  Ciekawy lek zawierający naprawdę wiele składników które wzajemnie się uzupełniają, by jeszcze lepiej zadbać o sforsowana wątrobę.

 • Kamil7 2015-01-06 18:27

  Zauważyłem bardzo pozytywne działanie podczas stosowania tego leku i jestem z niego bardzo zadowolony. Mój układ trawienny teraz funkcjonuje już o wiele lepiej i wydaje mi się, że ten efekt się utrzyma.

 • wet 2014-12-22 20:09

  Jak najbardziej środek działa i jest skuteczny. Co rok jest mi szczególnie potrzebny z racji świąt, bo inaczej się po prostu nie da.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb polfa warszawa

  Opis:

  Mnóstwo osób narzeka obecnie na problemy związane zarówno z funkcjonowaniem ich układu pokarmowego jak i wątroby. Nasz styl życia często doprowadza do tego, że nie odżywiamy się odpowiednio, a różne niezdrowe nawyki dodatkowo obciążają nasz organizm. Aby sobie pomóc warto sięgnąć po Cholamid, który zawiera naturalne składniki wpływające na poprawę działania naszego organizmu. Są wśród nich między innymi mniszek lekarski, ostropest plamisty czy goryczka żółta, ale także enzymy szczepu Aspergillus oryzae. Skrupulatny wybór zarówno samych składników jak i ich proporcji pozwolił na otrzymanie doskonałej mieszanki, która fantastycznie działa na poprawę kondycji naszego układu pokarmowego i wątroby. A wspomniane już enzymy dodatkowo pomagają w rozkładaniu tłuszczy oraz węglowodanów.

   

   

  Skład:

  W składzie preparatu Cholamid znajdują się następujące substancje: nikotynyloamid, skrobia ziemniaczana, talk, magnezu stearynian, karboksymetyloskrobia (typ A), krzemionka koloidalna bezwodna.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Stosowanie suplementu Cholamid zaleca się przede wszystkim tym osobom, które nie są w stanie regularnie uzupełniać swojej diety o naturalne składniki, które wspierają trawienie. Cholamid występuje w postaci tabletek. Należy przyjmować jedną tabletkę dziennie w czasie spożywania posiłku.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Sylimarol

  4.029 opinii:
  Sylimarol to lek mający pomagać w procesie odnowy oraz rekonwalescencji wątroby. Stosuje się go u...
  czytaj dalej »

  Sylimarol to lek mający pomagać w procesie odnowy oraz rekonwalescencji wątroby. Stosuje się go u... czytaj dalej »

  4.029 opinii:

  Sylicynar

  3.85 opinii:
  Sylicynar jest lekiem stworzonym do stosowania w przypadku zatruć i toksycznych uszkodzeń...
  czytaj dalej »

  Sylicynar jest lekiem stworzonym do stosowania w przypadku zatruć i toksycznych uszkodzeń... czytaj dalej »

  Esseliv Forte

  3.7315 opinii:
  Suplement diety Esseliv Forte to preparat wyprodukowany na bazie roślin który może być...
  czytaj dalej »

  Suplement diety Esseliv Forte to preparat wyprodukowany na bazie roślin który może być... czytaj dalej »

  Cholamid

  3.679 opinii:
  Mnóstwo osób narzeka obecnie na problemy związane zarówno z funkcjonowaniem...
  czytaj dalej »

  Mnóstwo osób narzeka obecnie na problemy związane zarówno z funkcjonowaniem... czytaj dalej »

  3.679 opinii:

  Produkt Cholamid został dodany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: Kamienie żółciowe, trawienie, wątroba. Wytwórcą produktu Cholamid jest Polfa, który również jest twórcą takich preparatów jak Menthosept, Anapran Neo, Oxalin 0.05%, Oxalin 0.025%, Lacrimal. Ulotka produktu Cholamid jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Cholamid oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego obrazki. Specyfik Cholamid dostępny jest bez recepty.