Bioderma Sebium

Bioderma Sebium

miejsce
w rankingu

--

Bioderma Sebium
5.0
opinii: 1
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Janina 2016-03-07 15:42

  Super!!!Stosuję już 15 dni i moja twarz jest jest widocznie bardziej napięta.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb bioderma

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Bioderma Sebium został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: łojotok, trądzik. Producentem produktu Bioderma Sebium jest Bioderma, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Sebium, Pore Refiner, Bioderma Abcderm Change, Bioderma Sebium, Bioderma Node K, Bioderma Atoderm Creme. Ulotka preparatu Bioderma Sebium jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Bioderma Sebium oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Bioderma Sebium można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Bioderma Sebium. Specyfik Bioderma Sebium został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2016-03-01 15:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Bioderma Sebium to prosimy o dodanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Bioderma Sebium. Jeżeli dodasz recenzję na temat preparatu Bioderma Sebium to z pewnością pomożesz wielu ludziom.