Baifem K

Baifem K

miejsce
w rankingu

--

Baifem K
0.0
opinii: 0
Nowa obudowa w iPhone 8

Nowa obudowa w iPhone 8

Czytaj artykuł
Czego przyczyną może być bezsenność?

Czego przyczyną może być bezsenność?

Czytaj artykuł
Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Baifem K

Producent:

HERBAPOL

Thumb herbapol

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty -

Feminum

4.02 opinii:
Wyrób medyczny Feminum to nawilżający żel intymny,...
czytaj dalej »

Wyrób medyczny Feminum to nawilżający żel intymny,... czytaj dalej »

4.02 opinii:

HydroVag

0.00 opinii:
HydroVag to preparat dostępny w postaci globulek dopochwowych. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

HydroVag to preparat dostępny w postaci globulek dopochwowych. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Produkt Baifem K został dodany do kategorii Inne wraz z tagami: suchość pochwy. Wytwórcą produktu Baifem K jest Herbapol, który również jest producentem takich produktów jak Herbatka Talia Max, Herbatka Talia Odchudzanie , Herbatka Talia Spalanie, Zielony Jęczmień Herbapol, Baifem Pianka do higieny intymnej. Ulotka produktu Baifem K jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Baifem K oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Baifem K można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Baifem K. Specyfik Baifem K został dołączony do naszej bazy w dniu 2016-03-21 16:46. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Baifem K to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Baifem K. Jeżeli dołączysz notkę na temat specyfiku Baifem K to z pewnością pomożesz wielu ludziom.