Amigdalina Witamina B17

Amigdalina Witamina B17

miejsce
w rankingu

--

Amigdalina Witamina B17
2.0
opinii: 3
Cudotwórcze właściwości kolendry.

Cudotwórcze właściwości kolendry.

Czytaj artykuł
Wspomóż działanie suplementów… herbatą!

Wspomóż działanie suplementów… herbatą!

Czytaj artykuł
Jak postępować w przypadku niedociśnienia tętniczego?

Jak postępować w przypadku niedociśnienia tętniczego?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Nikar 2015-07-02 10:07

  Mogłoby to lepiej działać bo teraz to jest po prostu lipa. Bez sensu jest kupować to jak to nie działa wcale i nie powoduje u mnie żadnego efektu ..

 • Igor2 2015-07-02 10:06

  Ogólnie nie polecam. Nie widzę jakiejkolwiek róznicy i to jest bez sensu. Amigdalina Witamina B17 to nie środek dla mnie!

 • Luizza 2015-07-02 01:02

  Moim zdaniem pic na wodę .. Zupełnie przereklamowany produkt i sama "witamina B17"

 • Zapoznaj się z ulotką Amigdalina Witamina B17

  Producent:

  ALTER MEDICA

  Thumb alter medica

  Opis:

  Amigdalina Witamina B17 to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu znajduje się ekstrakt z pestek moreli. Należy jednak zaznaczyć, że preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią.

  Skład:

  W składzie suplementu diety Amigdalina Witamina B17 znajdują się następujące substancje: ekstrakt z pestek moreli standaryzowany na zawartość amigdaliny; celuloza, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, żelatyna.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się stosować 1 kapsułkę dziennie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty -

  Amigdalina Witamina B17

  2.03 opinii:
  Amigdalina Witamina B17 to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu...
  czytaj dalej »

  Amigdalina Witamina B17 to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu... czytaj dalej »

  Specyfik Amigdalina Witamina B17 został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: Amigdalina, witamina b17, odporność. Wytwórcą produktu Amigdalina Witamina B17 jest Alter Medica, który również jest producentem takich preparatów jak Arktyczny Korzeń, Jagody Acaí, Insunorm, Kurkuma piperyna, Zielona Kawa AlterMedica. Ulotka produktu Amigdalina Witamina B17 jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Amigdalina Witamina B17 oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Amigdalina Witamina B17 można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Amigdalina Witamina B17. Preparat Amigdalina Witamina B17 został dodany do bazy danych w dniu 2015-06-09 15:49. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Amigdalina Witamina B17 to prosimy o dołączenie swojej opinii. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat stosowania Amigdalina Witamina B17. Jeżeli zamieścisz informację na temat preparatu Amigdalina Witamina B17 to z pewnością pomożesz wielu ludziom.