Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Czytaj artykuł
Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Czytaj artykuł
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-23 14:08

  uszy przestały mi się zatykać, jestem zadowolona

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Olivocap to wygodny spray przeznaczony do usuwania woskowiny usznej. Preparat nie tylko usuwa i rozpuszcza zalegającą woskowinę, ale również nawilża kanał słuchowy. Zaleganie woskowiny w uszach może prowadzić do poważnych konsekwencji: osłabienie słuchu, ból, dyskomfort. Olivocap to spray przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 3. miesiąca życia.

  Skład:

  W składzie preparatu Olivocap znajdują się następujące substancje: olej z oliwek, Squalan, olejek miętowy. Zdecydowaną zaletą preparatu jest to, iż w jego składzie nie znajdują się konserwanty!

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się stosować 1-2 dawki do każdego ucha od 3 do 5 razy dziennie (zalecenia dla pacjentów, którzy borykają się z korkami woskowinowymi).

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  A-Cerumen

  4.52 opinii:
  A-Cerumen to specjalistyczny preparat przeznaczony do oczyszczania uszu. Preparat przeznaczony...
  czytaj dalej »

  A-Cerumen to specjalistyczny preparat przeznaczony do oczyszczania uszu. Preparat przeznaczony... czytaj dalej »

  Olivocap

  4.01 opinii:
  Olivocap to wygodny spray przeznaczony do usuwania woskowiny usznej. Preparat nie tylko usuwa i...
  czytaj dalej »

  Olivocap to wygodny spray przeznaczony do usuwania woskowiny usznej. Preparat nie tylko usuwa i... czytaj dalej »

  Solwax Active

  0.00 opinii:
  Solwax Active to preparat dostępny w postaci kropli do uszu. Preparat przeznaczony jest do...
  czytaj dalej »

  Solwax Active to preparat dostępny w postaci kropli do uszu. Preparat przeznaczony jest do... czytaj dalej »

  Specyfik Olivocap został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: Higiena, zdrowie, Usuwanie małżowiny usznej. Wytwórcą preparatu Olivocap jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Olivocap jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Olivocap oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Olivocap można kupić bez recepty.