Reklama baner
Olivocap

Olivocap

miejsce
w rankingu

--

Olivocap
4.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł
Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-23 14:08

  uszy przestały mi się zatykać, jestem zadowolona

 • Zapoznaj się z ulotką Olivocap

  Producent:

  Opis:

  Olivocap to wygodny spray przeznaczony do usuwania woskowiny usznej. Preparat nie tylko usuwa i rozpuszcza zalegającą woskowinę, ale również nawilża kanał słuchowy. Zaleganie woskowiny w uszach może prowadzić do poważnych konsekwencji: osłabienie słuchu, ból, dyskomfort. Olivocap to spray przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 3. miesiąca życia.

  Skład:

  W składzie preparatu Olivocap znajdują się następujące substancje: olej z oliwek, Squalan, olejek miętowy. Zdecydowaną zaletą preparatu jest to, iż w jego składzie nie znajdują się konserwanty!

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się stosować 1-2 dawki do każdego ucha od 3 do 5 razy dziennie (zalecenia dla pacjentów, którzy borykają się z korkami woskowinowymi).

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Preparat Olivocap został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: Higiena, zdrowie, Usuwanie małżowiny usznej. Wytwórcą specyfiku Olivocap jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka specyfiku Olivocap jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Olivocap oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Olivocap dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Olivocap. Preparat Olivocap został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-08-27 17:28. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Olivocap to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Olivocap. Jeżeli utworzysz recenzję na temat specyfiku Olivocap to z pewnością pomożesz wielu osobom.