Xenna Extra Comfort

Xenna Extra Comfort

miejsce
w rankingu

0

Xenna Extra Comfort
3.64
opinii: 11
Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Czytaj artykuł
Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Czytaj artykuł
Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Zawiedziona 2016-12-25 09:44

  W moim przypadku nie działa ani z trochę niestety, chociaż do tej pory nie stosowałam żadnych środków przeczyszczających przy zaparciach

 • franek 2016-11-25 14:23

  dobry lek na zaparcia. pomaga skutecznie

 • zaparcie 2016-08-30 22:31

  nie działają 2 tabletki. i to drugi dzien z rzędu. klapa.

 • Kilka powodów, dla których Panie powinny trenować na siłowni

  Kilka powodów, dla których Panie powinny trenować na siłowni

  Czytaj artykuł
  Wszystkie zalety selera!

  Wszystkie zalety selera!

  Czytaj artykuł
  Zadbany mężczyzna

  Zadbany mężczyzna

  Czytaj artykuł
 • Trowor 2015-03-28 13:19

  Skutecznie pozwala mi już zapomnieć o wzdęciach. To był mój bardzo długo problem, jednak teraz już czuje się o wiele lepiej :)

 • Oligar 2015-03-25 20:36

  Nie mogłem ostatnio poczuć rozluźnienia po tym leku. Nie zadziałał na mnie dobrze, dlatego daje 1. Szkoda, że tak nie dobrze na mnie działa ;(

 • Malwina 2015-03-01 21:27

  Niezawodna doraźna pomoc na wypróżnienie, działa łagodnie - jak się ją weźmie na noc, to rano poskutkuje.

 • Igaaa 2015-02-12 21:59

  Też polecam na zaparcia.

 • Tesa 2015-02-06 20:36

  Nie było jeszcze przypadku, żeby te tabletki mi nie pomogły w zaparciu. Staram się jeszcze pilnować i pić więcej płynów, to naprawdę pomaga.

 • Zazu 2015-02-05 12:23

  No chyba właśnie o to chodzi, żeby szybko pozbyć się problemu, a nie rozleniwiać prace jelit! Daję 5/5.

 • Sonja 2015-02-05 12:21

  Tabletki są bardzo skuteczne, ale nie mogę dać pełnej oceny, gdyż nie można ich stosować przez dłuższy czas, tylko doraźnie,

 • Smerfetka 2015-02-05 00:18

  2 tabletki Xenny Extra niezawodnie daje efekt w postaci wypróżnienia. Staram się nie nadużywać tego sposobu, ale na w razie czego mam metodę.

 • Zapoznaj się z ulotką Xenna Extra Comfort

  Producent:

  US PHARMACIA

  Thumb us pharmacia

  Opis:

  Xenna Extra Comfort to lek dostępny w postaci tabletek drażowanych. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla pacjentów, którzy borykają się z zaparciami. Xenna Extra Comfort działa wielokierunkowo: zmiękcza stolec, usprawnia przesuwanie mas kałowych oraz korzystnie wpływa na funkcjonowanie jelita grubego. Należy jednak zaznaczyć, że preparat Xenna Extra Comfort nie jest rekomendowany dla dzieci poniżej 12. roku życia.

  Skład:

  W składzie preparatu Xenna Extra Comfort znajdują się następujące substancje: Sennae angustifoliae fructus extractum siccum, woda, żelatyna, krzemu dwutlenek metylowany, magnezu stearynian, kwas stearynowy, talk, celuloza mikrokrystaliczna, laktoza bezwodna, kopolimer kwasu metyloakrylowego i akrylanu etylu, makrogol 6000, sacharoza, guma arabska, polisorbat 80, wapnia węglan E170, syrop glukozowy, suchy, karboksymetyloceluloza sodowa, tytanu dwutlenek E171, wosk montana.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Osobom dorosłym oraz młodzieży powyżej 12. roku życia zaleca się przyjmować 1 tabletkę dziennie, przed snem.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12. roku życia.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - problemy układu pokarmowego

  Specyfik Xenna Extra Comfort został dołączony do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: zaparcia, wzdęcia. Producentem preparatu Xenna Extra Comfort jest US Pharmacia, który również jest twórcą takich specyfików jak Xenna Balance, Xenna Extra Comfort, Manti, IBUPROM - Żel, Receptury NaturySposób na Spokój i Relaks . Ulotka preparatu Xenna Extra Comfort jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Xenna Extra Comfort oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Xenna Extra Comfort można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Xenna Extra Comfort. Preparat Xenna Extra Comfort został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-02-04 20:44. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Xenna Extra Comfort to prosimy o napisanie swojej opinii. Serwis Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Xenna Extra Comfort. Jeżeli zamieścisz informację na temat produktu Xenna Extra Comfort to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.