Vagosan

Vagosan

miejsce
w rankingu

--

Vagosan
0.0
opinii: 0
Leczenie farmakologiczne prostaty

Leczenie farmakologiczne prostaty

Czytaj artykuł
Rak prostaty- czy jest się czego bać?

Rak prostaty- czy jest się czego bać?

Czytaj artykuł
Nowy wymiar erekcji - jak poprawić swoją seksualną sprawność?

Nowy wymiar erekcji - jak poprawić swoją seksualną sprawność?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb herbapol

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Trivagin

4.01 opinii:
Trivagin to suplement diety, który dba o florę bakteryjną okolic intymnych. Specjalny...
czytaj dalej »

Trivagin to suplement diety, który dba o florę bakteryjną okolic intymnych. Specjalny... czytaj dalej »

Lactovaginal

0.00 opinii:
Lactovaginal to preparat dostępny w postaci kapsułek dopochwowych. Lek w szczególności...
czytaj dalej »

Lactovaginal to preparat dostępny w postaci kapsułek dopochwowych. Lek w szczególności... czytaj dalej »

Specyfik Vagosan został dodany do kategorii Układ płciowy wraz z tagami: zakażenia pochwy. Producentem specyfiku Vagosan jest Herbapol, który również jest producentem takich specyfików jak Herbatka Talia Max, Herbatka Talia Odchudzanie , Herbatka Talia Spalanie, Zielony Jęczmień Herbapol, Baifem Pianka do higieny intymnej. Ulotka produktu Vagosan jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Vagosan oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Vagosan można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Vagosan. Preparat Vagosan został dodany do bazy serwisu w dniu 2016-04-18 12:20. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Vagosan to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Portal Supple.PL tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Vagosan. Jeżeli zamieścisz notkę na temat preparatu Vagosan to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.