Tymianek i Podbiał Junior

Tymianek i Podbiał Junior

miejsce
w rankingu

--

Tymianek i Podbiał Junior
0.0
opinii: 0
Leczenie zaburzeń erekcji

Leczenie zaburzeń erekcji

Czytaj artykuł
Witaminy na pogodę i na niepogodę - świeże i zdrowe soki

Witaminy na pogodę i na niepogodę - świeże i zdrowe soki

Czytaj artykuł
Jak oczyścić organizm po rzuceniu palenia?

Jak oczyścić organizm po rzuceniu palenia?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb omega pharma

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Cholinex Bez Cukru

5.01 opinii:
Cholinex Bez Cukru to preparat dostępny w postaci pastylek do ssania. Preparat w...
czytaj dalej »

Cholinex Bez Cukru to preparat dostępny w postaci pastylek do ssania. Preparat w... czytaj dalej »

TANTUM VERDE - Pastylki

3.02 opinii:
TANTUM VERDE - Pastylki to preparat o smaku miętowym. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

TANTUM VERDE - Pastylki to preparat o smaku miętowym. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Specyfik Tymianek i Podbiał Junior został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: dla dzieci, ochrona gardła, garło, pastylki na ból gardła, ból gardła, pastylki. Producentem preparatu Tymianek i Podbiał Junior jest Omega Pharma, który również jest producentem takich preparatów jak Lactacyd Pharma, Lactacyd Pharma Płyn ginekologiczny nawilżający, Lactacyd Pharma Płyn ginekologiczny ochronny, Lactacyd Pharma Płyn ginekologiczny ultra-delikatny, Lactacyd Pharma Płyn ginekologiczny łagodzący . Ulotka specyfiku Tymianek i Podbiał Junior jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Tymianek i Podbiał Junior oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Tymianek i Podbiał Junior dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Tymianek i Podbiał Junior. Specyfik Tymianek i Podbiał Junior został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2016-02-04 16:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Tymianek i Podbiał Junior to prosimy o dołączenie swojej opinii. Portal Supple.PL współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat używania Tymianek i Podbiał Junior. Jeżeli napiszesz informację na temat preparatu Tymianek i Podbiał Junior to z pewnością pomożesz wielu osobom.