Tymianek i Podbiał Junior

Tymianek i Podbiał Junior

miejsce
w rankingu

--

Tymianek i Podbiał Junior
0.0
opinii: 0
6 zdrowszych wyborów na grilla

6 zdrowszych wyborów na grilla

Czytaj artykuł
Ostropest plamisty nie tylko dla wątroby

Ostropest plamisty nie tylko dla wątroby

Czytaj artykuł
Dlaczego warto stosować suplementy medycyny ortomolekularnej?

Dlaczego warto stosować suplementy medycyny ortomolekularnej?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb omega pharma

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Cholinex Bez Cukru

5.01 opinii:
Cholinex Bez Cukru to preparat dostępny w postaci pastylek do ssania. Preparat w...
czytaj dalej »

Cholinex Bez Cukru to preparat dostępny w postaci pastylek do ssania. Preparat w... czytaj dalej »

TANTUM VERDE - Pastylki

3.02 opinii:
TANTUM VERDE - Pastylki to preparat o smaku miętowym. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

TANTUM VERDE - Pastylki to preparat o smaku miętowym. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Specyfik Tymianek i Podbiał Junior został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: dla dzieci, ochrona gardła, garło, pastylki na ból gardła, ból gardła, pastylki. Producentem preparatu Tymianek i Podbiał Junior jest Omega Pharma, który również jest producentem takich preparatów jak Lactacyd Pharma, Lactacyd Pharma Płyn ginekologiczny nawilżający, Lactacyd Pharma Płyn ginekologiczny ochronny, Lactacyd Pharma Płyn ginekologiczny ultra-delikatny, Lactacyd Pharma Płyn ginekologiczny łagodzący . Ulotka specyfiku Tymianek i Podbiał Junior jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Tymianek i Podbiał Junior oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Tymianek i Podbiał Junior dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Tymianek i Podbiał Junior. Specyfik Tymianek i Podbiał Junior został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2016-02-04 16:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Tymianek i Podbiał Junior to prosimy o dołączenie swojej opinii. Portal Supple.PL współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat używania Tymianek i Podbiał Junior. Jeżeli napiszesz informację na temat preparatu Tymianek i Podbiał Junior to z pewnością pomożesz wielu osobom.