Reklama baner
Tinctura Ginkgo bilobae

Tinctura Ginkgo bilobae

miejsce
w rankingu

--

Tinctura Ginkgo bilobae
5.0
opinii: 2

Kup w sklepie

Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Czytaj artykuł
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł
Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Juda 2016-12-02 13:37

  bardzo dobrze dziala, polecam

 • http://wp.pl 2016-05-20 20:10

  bardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzobardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produkt dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produktbardzo dobry produkt

 • Zapoznaj się z ulotką Tinctura Ginkgo bilobae

  Producent:

  HERBAPOL

  Thumb herbapol

  Opis:

  Tinctura Ginkgo bilobae to lek stosowany w zaburzeniach obwodowego krążenia krwi.

  Skład:

  Nalewka z miłorzębu japońskiego (1:5) 

  Dawkowanie:

  Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, powinno się przyjmować lek 3x dziennie po 5-10 ml z wodą.
  Zalecany czas kuracji 3 tygodnie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Specyfik Tinctura Ginkgo bilobae został dołączony do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: Zawroty głowy, szumy w uszach, pamięć. Wytwórcą specyfiku Tinctura Ginkgo bilobae jest Herbapol, który również jest producentem takich specyfików jak Herbatka Talia Max, Herbatka Talia Odchudzanie , Herbatka Talia Spalanie, Zielony Jęczmień Herbapol, Baifem Pianka do higieny intymnej. Ulotka specyfiku Tinctura Ginkgo bilobae jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Tinctura Ginkgo bilobae oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Tinctura Ginkgo bilobae można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Tinctura Ginkgo bilobae. Specyfik Tinctura Ginkgo bilobae został dołączony do naszej bazy w dniu 2016-03-16 12:21. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Tinctura Ginkgo bilobae to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Platforma uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Tinctura Ginkgo bilobae. Jeżeli utworzysz notkę na temat specyfiku Tinctura Ginkgo bilobae to z pewnością pomożesz wielu ludziom.