Kwiaty w Twojej codziennej... diecie!

Kwiaty w Twojej codziennej... diecie!

Czytaj artykuł
Przegląd zalet orzechów nerkowca

Przegląd zalet orzechów nerkowca

Czytaj artykuł
Rozwój transplantologii

Rozwój transplantologii

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • Opinia użytkownika 2016-03-07 15:38

    Bardzo dobry środek, niezwykle skuteczny, polecam!

  • Zapoznaj się z ulotką

    Producent:

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Specyfik SmokerSTOP Kaszel Palacza został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: kaszel, suchy kaszel, chrypka, pastylki do ssania, pastylki, pastylki na ból gardła, ból gardła, gardło. Producentem specyfiku SmokerSTOP Kaszel Palacza jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu SmokerSTOP Kaszel Palacza jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat SmokerSTOP Kaszel Palacza oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat SmokerSTOP Kaszel Palacza można kupić bez recepty.