Seneo

Seneo

miejsce
w rankingu

--

Seneo
0.0
opinii: 0
Jakie jest dokładne pochodzenie Yerba mate?

Jakie jest dokładne pochodzenie Yerba mate?

Czytaj artykuł
Prozdrowotne właściwości miodu

Prozdrowotne właściwości miodu

Czytaj artykuł
Nadmierne owłosienie - co warto o nim wiedzieć?

Nadmierne owłosienie - co warto o nim wiedzieć?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Seneo

Producent:

AFLOFARM

Thumb aflofarm

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - bezseność

Specyfik Seneo został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: kapsułki ziołowe, bezsenność. Wytwórcą produktu Seneo jest Aflofarm, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Altra, Duozinal, Iladian Pregna, Iladian Żel do higieny intymnej 40+, Positivum. Ulotka preparatu Seneo jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat Seneo oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Seneo dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Seneo. Preparat Seneo został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2016-04-14 10:42. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Seneo to prosimy o dodanie swojej opinii. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Seneo. Jeżeli napiszesz opinię na temat specyfiku Seneo to z pewnością pomożesz wielu ludziom.