Premeno Duo

Premeno Duo

miejsce
w rankingu

--

Premeno Duo
0.0
opinii: 0
Jakie wymieniamy sposoby na chrapanie?

Jakie wymieniamy sposoby na chrapanie?

Czytaj artykuł
Wypadanie włosów - poznaj naturalne sposoby

Wypadanie włosów - poznaj naturalne sposoby

Czytaj artykuł
Zadbany mężczyzna

Zadbany mężczyzna

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

n/a

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Patentex Oval N

0.00 opinii:
Patentex Oval N to antykoncepcja miejscowa dla kobiet w postaci globulek dopochwowych. W składzie...
czytaj dalej »

Patentex Oval N to antykoncepcja miejscowa dla kobiet w postaci globulek dopochwowych. W składzie... czytaj dalej »

Preparat Premeno Duo został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: Nawilżenie, suchość, dopochwowe. Wytwórcą preparatu Premeno Duo jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka produktu Premeno Duo jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Premeno Duo oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Premeno Duo można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Premeno Duo. Produkt Premeno Duo został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-09-26 22:29. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Premeno Duo to prosimy o napisanie swojej opinii. Portal Supple.PL tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Premeno Duo. Jeżeli napiszesz recenzję na temat produktu Premeno Duo to z pewnością pomożesz wielu ludziom.