Ortho Salvia Dental

Ortho Salvia Dental

miejsce
w rankingu

--

Ortho Salvia Dental
0.0
opinii: 0
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Halitomin - Świeży Oddech

4.836 opinii:
Halitomin to suplement diety w formie tabletek do ssania. Produkt przeznaczony jest dla...
czytaj dalej »

Halitomin to suplement diety w formie tabletek do ssania. Produkt przeznaczony jest dla... czytaj dalej »

Hali-Z

0.00 opinii:
Hali-Z to preparat dostępny w postaci tabletek do ssania. Tabletki w szczególności...
czytaj dalej »

Hali-Z to preparat dostępny w postaci tabletek do ssania. Tabletki w szczególności... czytaj dalej »

0.00 opinii:

Preparat Ortho Salvia Dental został dołączony do kategorii Higiena wraz z tagami: nieświeży oddech. Producentem produktu Ortho Salvia Dental jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Ortho Salvia Dental jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Ortho Salvia Dental oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Ortho Salvia Dental dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Ortho Salvia Dental. Produkt Ortho Salvia Dental został dołączony do bazy danych w dniu 2016-03-08 15:53. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Ortho Salvia Dental to prosimy o dodanie swojej opinii. Serwis Supple.pl tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Ortho Salvia Dental. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat specyfiku Ortho Salvia Dental to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.